O tom, jak dlouhé může být čekání na automobilisty, když jim udáte špatné místo určení, se přesvědčila čtenářka Dasena. Poučila se tak, že Varnsdorf a Rumburk jsou dvě docela jiná města.

Už jste někdy byla ve Varnsdorfu? A v Rumburku? Na tato dvě města jistě nikdy nezapomene čtenářka Dasena...


Je léto a pracujeme na chalupě, manžel je kutil každým coulem a tak se dal do dělání schodů na chalupě, nejprve se strhly staré, takže místo schodů byla mezi patrem a přízemím díra, jako do šachty. Koupili jsme skládací kovový žebřík, který se dal postavit jak štafle, i jako žebřík a tak si manžel liboval, jak se mu schody budou krásně proměřovat. Já zatím makala na zahrádce a nic netuše, že by se mu mohlo něco stát, byla jsem celkem v pohodě.
Rána, jako z děla!!, co se to zřítilo? Letím do chalupy a na zemi na dlaždičkách manžel leži. Krve by se do nedořezal, začala jsem řvát a snažila se na něj mluvit, trochu se probral, ale jak měl vyražený dech, padl do pivoněk před chalupou a lapal po dechu. Chtěla sem zavolat záchranku, ale můj hrdina pravil, že to nic není, že to bude dobré. Dobré to nebylo a já neřídím, tak vzal auto a jeli jsme do nemocnice.
V nemocnici ho prohlídli, vezli na rentgen a přišli mi říct, že si ho tam nechají. Že má zlomená žebra a ruku a vyražený dech.
Tak a co ted, neřídím a jsem před nemocnicí někde v Severních Čechách, jsem ztracená jehla v kupce sena:-)
Co ted, no první najít trafiku, tu jsem našla , zakouřila si a volala synům, co se stalo.
Naše auto mi bylo k ničemu a tak jsem čekala, až přijedou synové jejich autem a tak mohli i to naše odvézt domů.

Čekám hodiny, no ono to bylo 120 km, co museli synové ujet. Na jednou telefon: Mamííííííííí, kde jsi? My tě nemůžem najít.“
Jsem v autě na parkovišti před nemocnicí a čekám, poblíž je modrá budova, tak to najdete - odpověděla jsem.

Za chvíli telefon: Mamí, tady žádná budova modrá není“
Co kecáš, vždyt na ní koukám, jsem ve Vansdorfu před nemocnicí.
Asi po hodině přijeli do Rumburka, kde jsem seděla uřvaná v autě, že asi budu muset strávit noc v autě.

No řekněte Vansdorf nebo Rumburk, všude chleba o dvou kurkách:o).
Celá anabáze dopadla dobře, manžel si v nemocnici poležel a já se díky svým chytrým synům dostala domů bez úhony, jen s trochu pocuchanými nervy:-)
A ještě jsme milé štafle vyreklamovali a vrátili nám peníze, neb ty štafle byly do vrtule, ale takové štafle by měli přeci vydržet, pád s osobou, nemyslíte? A tak máme nové štafle:o)

Přeji hezký den,
Čtenářka Dasena

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. února 2012: Následky roztržitosti

Zasílání příspěvků již skončilo. Za svůj příspěvek jedna ze čtenářek získá publikaci TVŮJ FOTODENÍČEK - od těhotenství do tří let z vydavatelství SmartPress a ovulační test Pepino - comfortable test.

denicekpepino

Reklama