Mnohé z čtenářek našeho magazínu jsou nejen vášnivé čtenářky, ale také vášnivé kuchařky. Pro ně je tady pravidelná rubrika Vaření, kde najdou každý den nový recept, jednou týdně také zajímavý článek.

Ty z vás, které znají recepty na chutná jídla, o které se chtějí podělit s ostatními čtenářkami, můžou svůj recept vložit do naší databáze TADY. Recept se objeví ve vaší složce Moje recepty a je viditelný pouze pro vás, až do doby, než je schválen v redakci. Poté je přístupný i pro ostatní čtenářky.   

Za jak dlouhou dobu bude recept schválený?
Záleží na tom, o jaké jídlo se jedná. Pokud je to jídlo sezónní, čeká na své zařazení až do doby, kdy je nejvhodnější ho uvařit. Navíc, pokud se ke schválení sejde hodně zajímavých receptů najednou, může uveřejnění právě vašeho receptu chvíli trvat.
Nejzajímavější recepty najdete každý den jako Recept dne.

Deset nejnovějších receptů najdete v tabulce pod Receptem dne.

Každý týden si také můžete přečíst zajímavý článek o jídle. Představujeme vám nejrůznější bylinky, zeleninu, ovoce, přinášíme povídání o pokrmech, které se připravují na Velikonoce, Vánoce, Valentýna a nejrůznější sváteční i všední příležitosti, zaměřujeme se na stravu pro děti, přinášíme zajímavé rady a tipy, jak zpestřit každodenní vaření. V létě grilujeme a konzervujeme, v zimě se věnujeme houbám. Každý z vás si určitě najde to, co jej zajímá.
Všechny články najdete v rubrice Zajímavosti. Odkaz na ni najdete na hlavní straně Vaření, hned nad světle zeleným rámečkem s receptem dne.

Samozřejmostí je, že pod každým receptem i článkem máte možnost reagovat, přispět svou vlastní zkušeností či radou. Tím se Vaření na Žena-in.cz stává ještě přínosnějším, protože máte možnost se poradit i s ostatními čtenářkami či přímo s autorkou receptu či článku.

V databázi receptů najdete v současné době přes 1 500 receptů! A většina z nich pochází od vás, našich čtenářek. 

Výhodou na Vaření je také fulltextové vyhledávání v receptech. Stačí jen zadat surovinu, kterou hledáte, a vypíší se vám všechny recepty, které ji obsahují.      

Líbí se vám naše Vaření? Máte recept na zajímavé a chutné jídlo? Nebo nějaký dotaz? Piště vzkazy sunnynce, nebo na e-mail ryparova.alena@centrum.cz , vkládejte do databáze a posílejte fotky. Budeme rádi!

K dispozici je vám taky diskuze o vaření KUCHYŇKA, kde se pokaždé najde někdo, kdo vám poradí a pomůže s jakýmkoliv problémem "u plotny".

 

       
Reklama