Vaříme s Vámi je projekt Maggi, ve kterém spolu s redaktorkou rubriky Vaření magazínu Žena-in, Elly Kolaříkovou, nahlédneme do vašich kuchyní. Elly s kamerou přijede k vám domů a ráda s vámi uvaří nebo upeče vaše oblíbené speciality. 

Facebook Sledujte vše na této stránce na facebooku.

 

Vaříme s Vámi

Každý máme svá oblíbená jídla, své kuchyňské tipy, a někdo třeba i zajímavé a netradiční recepty. Někdo má raději kuchyni lehkou, plnou zeleniny a zdravých příloh, jiný preferuje třeba omáčky nebo jídla, která se vaří v jednom hrnci. A my jsme rádi, že k vám můžeme jezdit, učit se nové recepty a zajímavé vychytávky do kuchyně.

Další díl Vaříme s Vámi jsme natáčeli v moderně a hezky zařízené kuchyni, ve které se Laďka střídá s manželem, který vaří také velice rád. Přihlásila se s receptem, který se naučila u kamarádky ve Francii, a tak jsme poprvé připravovali rybu.

Laďka koupila výbornou čerstvou tresku, kterou jsme v pekáčku doplnily olivami a čerstvými cherry rajčaty na stonku, což nejen dobře chutnalo, ale také velice krásně vypadalo. Na jaře a v létě se pak dá k rybě přidat i jiná, sezonní zelenina, třeba čerstvé papriky.

Vaříme s Vámi

Během chvilky jsme se staly sehraným týmem a já jsem se velice ráda stala Laďčinou pomocnou rukou. Krájela jsem olivy, drtila pepř a připravovala čerstvý tymián. Práce nám šla krásně od ruky a za chvilku už ryba voněla po celém bytě.

K této středomořské úpravě ryby by jako příloha stačila jen lehce opečená bílá bagetka, potřená česnekem, nebo zeleninový salát. Laďčina rodina však miluje kuskus, přílohu, která je také velice lehká a k rybě se skvěle hodí. Navíc jeho příprava je více než snadná. Jen jsme ho zalily horkou vodou, přidaly trochu oleje a dochutily jsme ho solí.

Při natáčení se však na něj trochu zapomnělo. Během deseti minut, kdy kuskus krásně nabobtná a může se podávat, by se měl trochu pročechrávat vidličkou. My jsme si vesele natáčeli a pekli rybu v troubě, až se nám kuskus spojil v pevnou, tvrdou placku. Naštěstí ho Laďka zachránila. Přidala ještě trochu oleje a promačkala rukou, takže se nakonec krásně rozsypával.

Já jsem k Laďce přivezla velice jednoduchou úpravu růžičkové kapusty, která zachutnala i těm ze štábu, kteří mají na kapustu špatné vzpomínky ze školní jídelny. Jaká byla? To už se podívejte v dalším dílu Vaříme s Vámi

Chcete se do Vaříme s Vámi také osobně zapojit? Není nic jednoduššího a já se na vaše reakce budu těšit!

Jak na to? Podělte se s námi o vaše kulinářské zkušenosti!

Máte své oblíbené recepty, rady, tipy a triky jak si práci v kuchyni usnadnit? Chcete se pochlubit tím, jak vám jde práce v kuchyni od ruky? Jak se vám povedlo vychytat si vlastní kuchyňské království? Právě na to jsme zvědaví a rádi za vámi přijedeme.

Vaříme s Vámi

Prostřednictví formuláře na facebooku MAGGI CZ/SK vyplňte své osobní údaje, zašlete nám svůj soutěžní příspěvek (recept, tip, radu), připojte fotografii a odešlete. Jednoduché! My potom vybereme nejzajímavější příspěvky a s jejich autory či autorkami si domluvíme návštěvu a společné vaření.

Přijedu k vám na návštěvu, kde si spolu něco uvaříme (vařit můžete ze surovin, na které jste zvyklá, nemusí se jednat o produkty Maggi). Popovídáme si, celé to natočíme a pak umístíme video na web, aby se vaše rada nebo recept dostaly i do dalších domácností. Jako odměnu od nás dostanete kávovar Dolce Gusto a balíček výrobků Maggi. Zažijete něco zajímavého, a ještě se můžete pochlubit přátelům a ukázat jim, jak vaříte.
Až budeme vařit u vás, ráda vám pomůžu, poradím a klidně přiložím ruku k dílu. Věřím, že se zase naučím něco nového a obohatím své kuchařské zkušenosti.

Reklama