Vaříme s Vámi je projekt Maggi, ve kterém spolu s redaktorkou rubriky Vaření magazínu Žena-in, Elly Kolaříkovou, nahlédneme do vašich kuchyní. Elly s kamerou přijede k vám domů a ráda s vámi uvaří nebo upeče vaše oblíbené speciality.

Facebook Sledujte vše na této stránce na facebooku.

Vaříme s Vámi

Radka, které nás k sobě pozvala, aby nám ukázala, jak jednoduše připravit skvělý oběd pro rodinu, bydlí v maličkém panelákovém bytě. Spolu s manželem a dvěma dětmi vytvořili útulný domov s hezkou světlou kuchyní, ve které jsme měly všechno pěkně při ruce.

Plán byl jasný. Kuřecí závitky. Jednoduché, velice variabilní jídlo. Stačí plátek masa, který naplníte dobrotami podle své chutě, zabalíte do závitku, zajistíte párátky a upečete. Snadné, ale velice chutné. Radka má k závitkům ráda zeleninu, já jsem přivezla něco trochu jiného – frittaty s brambory a paprikami. Krásná barevná příloha.

Radka vypadala, že ji kamera nijak nestresuje a že se na natáčení těší. Ujistila mě, že to tak jen vypadá a že trochu nervózní je. Nezdálo se. Byla pěkně upovídaná, a když měla popisovat postup vaření, nedala se zastavit. Tedy občas ji zastavil pan režisér, kterému se některé její výrazy nezdály české. Radka totiž pochází ze Slovenska. Když jsme si ujasnili český jazyk, všechno šlo jako po másle.

Ke konci natáčení nás přišla zkontrolovat Klára z naší redakce, která nás všechny rozmazlila výbornými sladkými rohlíčky, které koupila po cestě. Pauza však nebyla dlouhá a zase zpátky do práce. Chtěli jsme, ale zase to nešlo. Poprvé jsme točili v bytě a ukázalo se, že ne všichni obyvatelé nám budou natáčení usnadňovat.

Ve vedlejším bytě byla doba oběda. A začaly se naklepávat řízky. :-) První řízek, druhý, třetí… Krátká pauza a mohli jsme zase začít točit.

Závitky voněly z trouby po celém bytě. Už jen pár minut, než se dopečou frittaty, a můžeme servírovat.

Oběd podle nás vám nezabere více než tři čtvrtě hodiny práce. A přitom vykouzlíte velice chutné, ne příliš drahé a zajímavé jídlo.

Jakou náplň do závitků byste zvolili vy? A co dobrého byste nakrájeli namísto papriky do přílohy?

Vaříme s Vámi

 

Chcete se do Vaříme s Vámi také osobně zapojit? Není nic jednoduššího a já se na vaše reakce budu těšit!

Jak na to? Podělte se s námi o vaše kulinářské zkušenosti!

Máte své oblíbené recepty, rady, tipy a triky jak si práci v kuchyni usnadnit? Chcete se pochlubit tím, jak vám jde práce v kuchyni od ruky? Jak se vám povedlo vychytat si vlastní kuchyňské království? Právě na to jsme zvědaví a rádi za vámi přijedeme.

Prostřednictví formuláře na facebooku MAGGI CZ/SK vyplňte své osobní údaje, zašlete nám svůj soutěžní příspěvek (recept, tip, radu), připojte fotografii a odešlete. Jednoduché! My potom vybereme nejzajímavější příspěvky a s jejich autory či autorkami si domluvíme návštěvu a společné vaření.

Přijedu k vám na návštěvu, kde si spolu něco uvaříme (vařit můžete ze surovin, na které jste zvyklá, nemusí se jednat o produkty Maggi). Popovídáme si, celé to natočíme a pak umístíme video na web, aby se vaše rada nebo recept dostaly i do dalších domácností. Jako odměnu od nás dostanete kávovar Dolce Gusto a balíček výrobků Maggi. Zažijete něco zajímavého a ještě se můžete pochlubit přátelům a ukázat jim jak vaříte.

Až budeme vařit u vás, ráda vám pomůžu, poradím a klidně přiložím ruku k dílu. Věřím, že se zase naučím něco nového a obohatím své kuchařské zkušenosti.

Vaříme s Vámi

Už se moc těším, až se s vámi osobně poznám. :)

Facebook Sledujte vše na této stránce na facebooku.

Čtěte také:

Reklama