Dnešním dnem startuje nový projekt MAGGI Vaříme s Vámi a já vás o něm chci jako první informovat a pozvat vás. Během chvíle pochopíte proč! Už delší dobu je MAGGI partnerem rubriky Vaření a naše spolupráce vyústila v zajímavý internetový pořad - Vaříme s Vámi.

Facebook Sledujte vše na této stránce na facebooku.

Průvodcem mezi jednotlivými díly budu já, Elly. Vařím s vámi na www.zena-in.cz už téměř patnáct let, takže se virtuálně známe a já ráda některé z vás poznám i osobně. Protože vařit můžeme i u vás. A to vše díky značce MAGGI a natočeným videopořadům o vaření. 

MAGGI

Sledujete rádi videa a pořady o vaření? Zajímá vás zajímavý postup, dobrý recept, vychytávky, které obohatí vaše kuchařské umění? Tak na takové pořady se díky spolupráci www.zena-in.cz a MAGGI můžete těšit!

Chcete se do Vaříme s Vámi také osobně zapojit? Není nic jednoduššího a já se na vaše reakce budu těšit!

MAGGI

Jak na to? Podělte se s námi o vaše kulinářské zkušenosti!

Máte své oblíbené recepty, rady, tipy a triky jak si práci v kuchyni usnadnit? Chcete se pochlubit tím, jak vám jde práce v kuchyni od ruky? Jak se vám povedlo vychytat si vlastní kuchyňské království? Právě na to jsme zvědaví a rádi za vámi přijedeme.

MAGGI

Prostřednictví formuláře na facebooku MAGGI CZ/SK vyplňte své osobní údaje, zašlete nám svůj soutěžní příspěvek (recept, tip, radu), připojte fotografii a odešlete. Jednoduché! My potom vybereme nejzajímavější příspěvky a s jejich autory či autorkami si domluvíme návštěvu a společné vaření.

MAGGI

Přijedu k vám na návštěvu, kde si spolu něco uvaříme (vařit můžete ze surovin, na které jste zvyklá, nemusí se jednat o produkty Maggi). Popovídáme si, celé to natočíme a pak umístíme video na web, aby se vaše rada nebo recept dostaly i do dalších domácností. Jako odměnu od nás dostanete kávovar Dolce Gusto a balíček výrobků Maggi. Zažijete něco zajímavého a ještě se můžete pochlubit přátelům a ukázat jim jak vaříte.

MAGGI

První vaření, které uvidíte, bude dýňové menu z mé vlastní kuchyně. Se štábem jsme u nás doma strávili příjemný celý den, kdy se vařilo, peklo, mluvilo, točilo a fotilo. Nejsem žádná mediální hvězda, takže jsem z natáčení měla trochu obavy. Nebyl však důvod. Šlo to samo a já jsem ráda, že se mohu podílet na pořadu o vaření, které mě velice baví.

MAGGI

Až budeme vařit u vás, ráda vám pomůžu, poradím a klidně přiložím ruku k dílu. Věřím, že se zase naučím něco nového a obohatím své kuchařské zkušenosti.

Už se moc těším, až se s vámi osobně poznám. :)

Facebook Sledujte vše na této stránce na facebooku.

Reklama