Vaříme s Vámi je projekt MAGGI, ve kterém spolu s redaktorkou rubriky Vaření magazínu Žena-in, Elly Kolaříkovou, nahlédneme do vašich kuchyní. Elly s kamerou přijede k vám domů a ráda s vámi uvaří nebo upeče vaše oblíbené speciality. Tentokrát jsme zavítali za Radkou a připřavili s ní jednoduché, ale výborné silvestrovské občerstvení!

Facebook Sledujte vše na této stránce na facebooku.

 

maggi s radkou

Natáčení u Radky byly trochu jiné. Slavnostní. Silvestrovské. Radka je usměvavá maminka dvou dětí, Péti a Elišky. Bydlí v domečku ve středních Čechách a doma nás přivítala s šestiletým Péťou. Připravila si pro tři snadné, ale výborné tipy na silvestrovské občerstvení.

Nemusíme přece každý rok zdobit chlebíčky a mazat jednohubky! Radka upekla šátečky z listového těsta plněné tvarohem a sýrem feta a k nim podávala listový salát s červenou řepou. Poslední chuťovkou byla sušená rajčata naložená v oleji, plněná žervé s pažitkou. Chuťově k sobě všechno krásně ladilo a moc jsme si všichni pochutnali. Já jsem jako svůj silvestrovský tip připravila avokádovou pomazánku, kterou doma podáváme s uzeným lososem a koprem.

Radčina kuchyně byla stejně jako u Kamily, u které jsme natáčeli poprvé (najdete v ) velká a světlá. Do prostoru však vybíhal jen kousek linky, u kterého jsme musely vařit. Občas jsme se trochu tísnily, ale po chvilce jsme byly sehrané a práce nám šla pěkně od ruky. Nejdříve jsme si připravily pečenou část občerstvení - šátečky z listového těsta. Směs tvarohu a fety byla velice dobrá, recept rychlý a snadný. Za pár minut se celá kuchyně krásně rozvoněla.

Když se pekly šátečky, během pár minut jsme měly hotová plněná sušená rajčata. A nakonec jsme se pustily do přípravy salátu. Řepu s česnekem měla Radka předpečenou z předchozího dne. Peče se asi dvě hodiny, takže bylo lepší mít ji připravenou. Jen jsme ji nakrájely, natrhaly ledový salát, přidaly kousky mozzarelly, dochutily a salát promíchaly. Snadné, že?

Přišel čas, abych se i já pochlubila se svým receptem, který jsem Radce přivezla na oplátku. Chuťovky s avokádovou pomazánkou, uzeným lososem a koprem jsem se naučila od kamarádky Petry, se kterou jsem se seznámila v soutěži Masterchef. Snadná příprava a dokonalá chuť. Vyzkoušejte je s námi.

U Radky vládla pohoda a natáčení nám šlo pěkně od ruky. Radka byla zpočátku docela nervozní, ale to já taky. :-) Po čase se uvolnila a byla naprosto skvělá. Z dárků od nás - kávovaru a tašky s MAGGI výrobky měla velkou radost a myslím, že ji nová zkušenost velice bavila.

Prohlédněte si video z natáčení s Radkou

Chcete se do Vaříme s Vámi také osobně zapojit? Není nic jednoduššího a já se na vaše reakce budu těšit!

Jak na to? Podělte se s námi o vaše kulinářské zkušenosti!

Máte své oblíbené recepty, rady, tipy a triky jak si práci v kuchyni usnadnit? Chcete se pochlubit tím, jak vám jde práce v kuchyni od ruky? Jak se vám povedlo vychytat si vlastní kuchyňské království? Právě na to jsme zvědaví a rádi za vámi přijedeme.

MAGGI

Prostřednictví formuláře na facebooku MAGGI CZ/SK vyplňte své osobní údaje, zašlete nám svůj soutěžní příspěvek (recept, tip, radu), připojte fotografii a odešlete. Jednoduché! My potom vybereme nejzajímavější příspěvky a s jejich autory či autorkami si domluvíme návštěvu a společné vaření.

Přijedu k vám na návštěvu, kde si spolu něco uvaříme (vařit můžete ze surovin, na které jste zvyklá, nemusí se jednat o produkty Maggi). Popovídáme si, celé to natočíme a pak umístíme video na web, aby se vaše rada nebo recept dostaly i do dalších domácností. Jako odměnu od nás dostanete kávovar Dolce Gusto a balíček výrobků Maggi. Zažijete něco zajímavého a ještě se můžete pochlubit přátelům a ukázat jim jak vaříte.
Až budeme vařit u vás, ráda vám pomůžu, poradím a klidně přiložím ruku k dílu. Věřím, že se zase naučím něco nového a obohatím své kuchařské zkušenosti.

MAGGI

Už se moc těším, až se s vámi osobně poznám. :)

Facebook Sledujte vše na této stránce na facebooku.

 

Čtěte také:

Reklama