Vaříme s Vámi je projekt Maggi, ve kterém spolu s redaktorkou rubriky Vaření magazínu Žena-in, Elly Kolaříkovou, nahlédneme do vašich kuchyní. Elly s kamerou přijede k vám domů a ráda s vámi uvaří nebo upeče vaše oblíbené speciality. „Setkání s Karin bylo skvělé. V domě plném andělů jsme totiž ještě nevařili...“ říká Elly.

Facebook Sledujte vše na této stránce na facebooku.

Vaříme s Vámi

Na natáčení Vaříme s Vámi je naprosto úžasná jedna věc. Tedy nejen jedna, je jich více, ale jedna je nade všechny ostatní. Už za krátkou dobu jsem poznala velké množství zajímavých a vždycky velice příjemných lidí. Třeba celý štáb, který se při každém natáčení sejde. A teď postupně, v každém novém dílu, jednu úžasnou ženu.

Karin, u které jsme natáčeli naposledy, má dům, do kterého jsem se už na první pohled zamilovala. A vím přesně proč. Po celém domě jsem totiž našla desítky andělů. Karin je má velice ráda, a tak jsem mohla obdivovat anděly a andělíčky keramické, kovové, dřevěné, papírové. Sošky, obrazy, svícny. Andělská křídla. Dokonalé obrazy andělů, které vyráběla majitelka domu vlastnoručně a velice nápaditě. Nemohla jsem se vynadívat. Kam jsem se podívala, tam anděl nebo alespoň andělská křídla. A nejen díky nim mají celý domeček útulný a každý se v něm musí cítit dobře.

Pan režisér obdivoval krásné bílé piano, na kterém byly ještě stopy vánoc, noty s koledami. Ze všech koutů na nás dýchala rodinná pohoda.

Karin si připravila dokonalý recept, který se hodí v každé rodině. Tip, jak zužitkovat pečené kuřecí maso, které nám zůstalo od předchozího obědu nebo večeři. Použila jednu zásadní a skvělou surovinu – cannelloni. Pro ty, kdo neví co to je, jde o italské těstoviny, velké duté trubky, něco jako kulaté lasagne. Ty se naplní libovolnou směsí, naskládají do pekáčku, zalijí bešamelem a upečou.

Snadné, rychlé a výborné jídlo, kterým nasytíte rodinu a potěšíte i hosty. Co více si přát?

Abych něco naučila i já Karin, přivezla jsem si velice jednoduchý tip na předkrm. Nedá se snad ani nazvat receptem. Je to jen opečený toastový chléb, rozpečený s kozím sýrem, dozdobený čerstvým salátem a dokřupava opečenými plátky prosciutta. Opět rychlé a snadné, ale zajímavý tip třeba pro nečekané hosty.

Přípravy na samotné vaření proběhly rychle a bez problémů. Všechny suroviny na cannelloni byly na stole a mohly jsme se pustit do práce. Byla jsem ráda, že můžu Karin pomoct a přidat ruku k dílu. Za chviličku byly trubky naplněné a už jsme je jen přelily bešamelem, který Karin připravila den předem. Pár minut po vložení do trouby už jsme se mohli těšit. Vůně byla úžasná!

A jak cannelloni s mletým a kuřecím masem chutnaly? Můžu vám říct, že skvěle, ale vy je sami můžete podle našeho návodu připravit a ochutnat. Uvidíte, že budete spokojení a oblíbíte si je.

Příště můžeme vařit třeba právě u vás. Stačí se přihlásit na facebooku MAGGI.CZ se svým oblíbeným receptem nebo tipem do kuchyně.

Elly

Prohlédněte si video z natáčení s Karin

Chcete se do Vaříme s Vámi také osobně zapojit? Není nic jednoduššího a já se na vaše reakce budu těšit!

Jak na to? Podělte se s námi o vaše kulinářské zkušenosti!

Máte své oblíbené recepty, rady, tipy a triky jak si práci v kuchyni usnadnit? Chcete se pochlubit tím, jak vám jde práce v kuchyni od ruky? Jak se vám povedlo vychytat si vlastní kuchyňské království? Právě na to jsme zvědaví a rádi za vámi přijedeme.

MAGGI

Prostřednictví formuláře na facebooku MAGGI CZ/SK vyplňte své osobní údaje, zašlete nám svůj soutěžní příspěvek (recept, tip, radu), připojte fotografii a odešlete. Jednoduché! My potom vybereme nejzajímavější příspěvky a s jejich autory či autorkami si domluvíme návštěvu a společné vaření.

Přijedu k vám na návštěvu, kde si spolu něco uvaříme (vařit můžete ze surovin, na které jste zvyklá, nemusí se jednat o produkty Maggi). Popovídáme si, celé to natočíme a pak umístíme video na web, aby se vaše rada nebo recept dostaly i do dalších domácností. Jako odměnu od nás dostanete kávovar Dolce Gusto a balíček výrobků Maggi. Zažijete něco zajímavého a ještě se můžete pochlubit přátelům a ukázat jim jak vaříte.
Až budeme vařit u vás, ráda vám pomůžu, poradím a klidně přiložím ruku k dílu. Věřím, že se zase naučím něco nového a obohatím své kuchařské zkušenosti.

MAGGI

Už se moc těším, až se s vámi osobně poznám. :)

Facebook Sledujte vše na této stránce na facebooku.

Čtěte také:

Reklama