Tématem je dnes vaření, respektive chlap v kuchyni. Přečtěte si, jak to má s vařením náš redaktor Jakub D. Kočí. Přiznává se, že vaří rád, ale že by to zrovna uměl... posuďte samy, milé čtenářky.

cooking

Vaření mě baví. Ačkoli se o chlapech říká, že jsou lepší kuchaři, nevím, zda je to zrovna můj případ, považuji totiž vaření za jedno velké dobrodružství.

Rád kombinuji nekombinovatelné

Řídit se recepty je pro mě příliš omezující. Můžete tak vytvořit jen to, co vytvořil už někdo před vámi, a to je pro moji ješitnost trochu neuspokojivý stav. Díky tomuto přístupu jsem se naučil rozlišovat suroviny na dobré a špatné a dospěl k zajímavému poznatku: Kombinováním dobrých surovin nevznikne vždy dobré jídlo.

Ale nevzdávám se! Vařím a kombinuji dál, rád a s vervou sobě vlastní.

A jak bych sám svoji úspěšnost při vaření zhodnotil? Tak 50 procent: Buďto vytvořím geniální pokrm, anebo si výtvor zbaštím sám a celému okolí tvrdím, jak mi dnes báječně chutná!

Téma dne 14. června 2011: Chlap v kuchyni

Chlapi. Tak jim to konečně můžete nandat! V našem dnešním tématu si je totiž vezmeme pěkně na paškál, tedy je a jejich vaření.

  • Jak vaří váš chlap?
  • A jak vypadá kuchyně, když ji opustí?

Zapomlouvejte si trochu, milé čtenářky! Však oni to ti vaši mužští jednou za čas snesou. Svěřte se ostatním čtenářkám s tím, jak a jestli vůbec váš partner vaří, jaký je jeho mistrovský kulinářský kousek, a jestli po sobě nechává v kuchyni nepořádek. A když budete opravdu důmyslné, třeba se vám podaří toho svého kuchaře při vaření načapat s foťákem! Anebo alespoň vycvakněte spoušť, kterou v kuchyni zanechal. Text dlouhý alespoň jako tento odstavec a jednu fotku (pokud budete mít) zašlete na e-mailovou adresu redakce - viz níže. Do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo: CHLAP V KUCHYNI.

Chcete-li mít šanci na otištění příspěvku, zašlete ho v úterý 14. 6. 2011 nejpozději do 14.30 hodin. Získat za něj můžete krásný dárek, totiž knížku Ursuly Summové Sestavte si pokrmy dělené stravy z nakladatelství iKAR a čaj PICKWICK fruity Rainforest.

kucharkacaj

Reklama