Jak se žije čtenářce Vodfon se slinivkovou dietou a na čem všem si může pochutnat, se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme

Přeji krásný den. V jídle jsem si nikdy nevybírala. Aspoň mám štěstí, že mi moje slinivková dieta vlastně chutná. Miluji rajskou omáčku, ale nesmím žádné slupky, ani zrníčka. Než já to všechno odslupím a odzrním, tak mě přejde i chuť k jídlu.

Mám moc ráda různé pečené sladkosti. Na droždí nic nesmím.  S oblibou peču různé  bublaniny. Všechno musí mít minimum tuku. Když právě nemám nic v zásobě, tak dlabu piškoty. Ráda si peču cukroví, i během roku. Ořechy a kokos nemůžu, ale ty nahradím ovesnými vločkami. Bohužel si to nemůžu polít čokoládou.

Když se u nás o víkendu vaří, tak to mám zápřah. Vařím dvě jídla. Ještě že manžel vaří se mnou a není vybíravý. Akorát to u nás vypadá jako na bojovém poli.  Vaření je činnost, u kterého se vždycky pohádáme. Manžel by tam klidně tajně šoupnul masox a jiné zvrhlosti.

Z ledničky tahá klidně i zelené jídlo, nebo prošlé potraviny, nevábné chuti a vzhledu. Když to vyhodím do koše, tak neváhá a za chvilku to mám na stole. Ani psům bych to nedala. Prostě ho musím neustále hlídat. Takže takové vaření je hodně náročné.

Vodfon

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

No vida, a jeden by řekl, že si člověk s dietou nemůže pochutnat.

Na čem si zaručeně pochutnáte vy, milé ženy-in? Co chystáte k jídlu o víkendu? Jíte někde jinde než u stolu? Chutná všem členům rodiny stejné jídlo, nebo se musíte přizpůsobovat?

Téma je široké, počasí nestojí za nic, tak mi napište na:

redakce@zena-in.cz

Reklama