Jakou zkušenost má s chlapem v kuchyni čtenářka Krokodýlice. Přečtěte si její básničku, kterou zaslala jako příspěvek k dnešnímu tématu...

Muž čtenářky Krokodýlice se umí postarat...
Téma dne: Chlap v kuchyni.


Dobrý den!

Posílám malý příspěvek o mužském vaření:

Muž, jež je schopný při vaření?
Takového si hledejte!
Nejen maso vám okoření.
Na sladké řeči nedejte!

Když jsem byla v porodnici,
nestál tam za mými zády.
Stál za sporákem a před lednicí
a děti nebyly hlady.

Když rodila jsem naše dítě,
nedělal na sále fotky.
Doma se k hrncům postavil hbitě
a zavazoval botky.

Hezký den a dobré koření nejen pro kuchyni přeje,
Krokodýlice

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. června 2011: Chlap v kuchyni

Chlapi. Tak jim to konečně můžete nandat! V našem dnešním tématu si je totiž vezmeme pěkně na paškál, tedy je a jejich vaření.

  • Jak vaří váš chlap?
  • A jak vypadá kuchyně, když ji opustí?

Zapomlouvejte si trochu, milé čtenářky! Však oni to ti vaši mužští jednou za čas snesou. Svěřte se ostatním čtenářkám s tím, jak a jestli vůbec váš partner vaří, jaký je jeho mistrovský kulinářský kousek a jestli po sobě nechává v kuchyni nepořádek. A když budete opravdu důmyslné, třeba se vám podaří toho svého kuchaře při vaření načapat s foťákem! Anebo alespoň vycakněte spoušť, kterou v kuchyni zanechal. Text dlouhý alespoň jako tento odstavec a jednu fotku (pokud budete mít) zašlete na e-mailovou adresu redakce - viz níže. Do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo: CHLAP V KUCHYNI.

Chcete-li mít šanci na otištění příspěvku, zašlete ho v úterý 14. 6. 2011 nejpozději do 14.30 hodin. Získat za něj můžete krásný dárek, totiž knížku Ursuly Summové Sestavte si pokrmy dělené stravy z nakladatelství iKAR a čaj PICKWICK fruity Rainforest.

kucharkacaj

Reklama