Portfolio sirupů české značky ESSENCE, společnosti Podravka - Lagris, a. s., se dále rozrůstá. K šesti dříve uvedeným příchutím se přidávají dvě novinky - bezový květ & citrón a lesní ovoce & borůvka. Navíc ESSENCE představuje i dvě speciální, zcela letní příchutě, grep & citrónová tráva a hroznové víno & muškát. Sirupy ESSENCE se vysokým podílem ovocné šťávy řadí mezi chuťově a kvalitně nadprůměrné a svou popularitu získávají i díky bohaté variabilitě použití - ať už jako osvěžující ovocná šťáva, doplněk při míchání koktejlů nebo jako závěrečná tečka do zmrzlinových pohárů. Samozřejmostí je i skutečnost, že všechny ovocné sirupy řady ESSENCE jsou bez přidaných barviv a aromat a neobsahují žádná umělá sladidla. Sirupy ESSENCE najdete ve vybraných maloobchodních řetězcích za doporučenou cenu 54,90 Kč. Koupit je můžete i na stránkách www.sirupy-essence.cz/eshop.

Essence

Významnost sirupů v českých domácnostech se traduje již několik desítek let, a i když by se mohlo zdát, že jejich použití je na ústupu, opak je pravdou. V novodobé historii jsme sice zaznamenali přítomnost i zcela nových nápojů či potravin, ale kdo z nás si z dětství pamatuje osvěžující letní limonádu z domácího sirupu, rád ji připomene i nové generaci. Dnešní trh nabízí širokou škálu sirupů dostupných v běžné maloobchodní síti, a tak není nic jednoduššího, než si vybrat z bohaté nabídky chutí. Unikátní kombinaci širokého portfolia a příchutí nabízejí i české sirupy s vysokým podílem ovocné šťávy, až 30%, sirupy ESSENCE. V letošním roce přidává do své rodiny dvě nové příchuti - bezový květ & citrón a lesní ovoce & borůvka, spolu se zcela letními příchutěmi - grep & citrónová tráva a hroznové víno & muškát.

Nejen na limonádu - ovocné sirupy ESSENCE vás překvapí svou variabilitou. Zkuste například příchuť lesní ovoce & borůvka jako zálivku na salát s kozím sýrem nebo jen obyčejný sýr pokapejte sirupem hroznové víno & muškát. Vznikne tak nový, dokonalý a zcela jedinečný zážitek pro vaše chuťové buňky. Nemluvě o dalších příchutích, které lze použít jako závěrečnou tečku na ovocný pohár se zmrzlinou, na palačinky nebo jiné sladké dezerty pro vaše děti. Jsou vynikající i do alkoholických i nealkoholických koktejlů a do mléčných shaků.

Sirupy se vyrábějí v praktických lahvích z pevného plastu, v atraktivním obalu a o objemu 0,7 litru. Jsou dostupné v maloobchodní síti za doporučenou cenu 54,90 Kč nebo v e-shopu na stránkách www.sirupy-essence.cz/eshop.

Zkuste sami - Citrus cooler

Essence6 cl bílého rumu,
5 cl 100 % grepové šťávy nebo džusu
1,5 cl ovocného sirupu Essence citrón & máta
10 cl sody
Mátu promněte v dlani, vložte do vysoké sklenice a přidejte kostky ledu. V šejkru protřepejte s ledem všechny přísady kromě sody, přelijte přes jemné sítko na kostky ledu do připravené sklenice, dolijte sodou a promíchejte lžičkou. Ozdobte kůrou z grepu a brčkem.

Reklama