Když si pořizujete domů sporák, jistě vás nezajímá jen to, zda jeho rozměry odpovídají místu ve vaší kuchyni a jakou má barvu. Chcete spotřebič, který vás bezpečně provede veškerými úskalími kulinářského umění a na který se můžete spolehnout, ať už pečete, smažíte nebo vaříte. :-) A právě takové jsou už tradičně spotřebiče značky Electrolux.

Můžete dávat přednost bílé klasice, ale můžete být také nadšenými milovníky elegantní kombinace nerezu a skla, v obou případech si vyberete v nabídce volně stojících sporáků Electrolux, které v sobě spojují praktičnost, spolehlivost a krásu. Na obrázcích si můžete povšimnout, že se zase do módy vrací černá jako doplňková barva, která si skvěle rozumí s nerezem a která v nás evokuje kuchyň, kde pekla buchty babička. :-)
Nové sporáky však s dávnými dobami nemají nic společného. Jejich funkce už stěží spočítáte na prstech obou rukou, kromě vrchního a spodního ohřevu můžete využít grilování, horkovzdušný ohřev, rozmrazování, některé modely jsou vybaveny třeba takovými vychytávkami, jako je akustický signál, který vás upozorní, že je hotovo. Samozřejmostí je i automatické zapalování plynových hořáků u kombinovaných sporáků nebo digitální hodiny.
Jeden z nejpěknějších kousků nové kolekce Electrolux, kombinovaný sporák EKC 5610X v nerez provedení (obr. 2), je navíc pro bezpečnost vás i vašich nejmenších, kteří se tak rádi motají kolem vašich nohou v kuchyni, vybaven trojitým sklem ve dveřích. Hospodyňky, které musí uspokojit hlad velké rodiny, určitě uvítají velký 49litrový vnitřní prostor jeho trouby. K příslušenství patří také otočný gril, rošt, pekáč a dva mělké plechy.

Že už máte taky chuť něco dobrého uvařit? :-)