Indukční varné desky se dnes zcela právem stávají symbolem moderního vaření. S nimi dnes uvaříte nejen rychle, ale i úsporně a hlavně  bezpečně. Nikdy se  totiž nespálíte a proto se také  indukčnímu teplu říká „ studené.“

Nová technologie dokáže zajistit, že indukční zóny na desce  zahřívají pouze dno kovové nádoby, zatímco samotná plocha desky zůstává  chladná. Proto pokud  dojde k jejímu potřísnění, není to žádný problém. Významnou výhodou je také minimální  spotřeba energie při maximálním výkonu.


Při nákupu varného panelu doporučujeme  obrátit se na odborníky. Specialistou na výrobu varné techniky je Mora, která navíc jako jediný výrobce  poskytuje na prasknutí varné desky nejdelší záruku po dobu  5 let a protože jsou indukční desky dražší, určitě se tato volba vyplatí.

Indukční varné panely Mora můžete mít v několika provedeních, včetně  kombinace indukčního ohřevu a technologie hi- light. Výhodou všech je  jednoduché ovládaní pouhým dotykem,  plynulá  regulace výkonu v 9 stupních i možnost automatického vypnutí jednotlivých zón, která zajistí  maximální bezpečí.


A nyní má pro Vás Mora navíc dárek.


Až do konce tohoto roku dostanete  ke každé indukční desce MORA 7 dílnou sadu nerezových hrnců Tefal určenou speciálně pro indukční ohřev.

Více informací o našich produktech najdete také na www.mora.cz  

Reklama