V prodejnách Tesco startuje 30. srpna nový věrnostní program, který potrvá až do 16. ledna 2018. Sbíráním známek za nákup mohou zákazníci získat 50 – 60% slevu na univerzální nádobí značky Tefal Ingenio s patentovanou odnímatelnou rukojetí, které je vhodné pro veškeré typy varných desek včetně indukce.

Vaření nikdy nebylo snazší

5a69bc806d6d3obrazek.jpg

Tesco ve spolupráci se slavnou společností Group Seb vlastnící značku Tefal, přináší svým zákazníkům nový věrnostní program, který si zamilujete každý, kdo rád vaří. Základem věrnostního programu je řada Tefal Ingenio Force, která je vhodná pro všechny typy varných desek včetně indukčního vařiče.  Celkový sortiment obsahuje 14 různých položek. „Indukční nádobí s patentovanou odnímatelnou rukojetí si prostě zamilujete. Udělá radost každému, kdo  chce v kuchyni ušetřit čas i prostor a každodenně vyhledává způsoby, jak si zjednodušit práci. Hrnec, rendlík či pánev s odnímatelnou rukojetí jsou vhodné pro všechny typy varných desek včetně indukčního vařiče a můžete je libovolně přemisťovat ze sporáku do trouby, ke stolu či do lednice,“ povídá Kristýna Šimáková, která má ve společnosti Tesco na starosti krátkodobé věrnostní programy.

Odnímatelná rukojeť Ingenio je výsledkem více než dvacetiletého vývoje a důkladného testování. Navíc díky technologii Thermo-Spot bude vaše pánev správně předehřátá a připravená pro vaření lahodných a chutných jídel. Stačí jen vyčkat okamžiku, kdy dno nádoby změní svou barvu na jednolitou červenou. Příprava jídel je možná i bez přidaného tuku.  Užijete si i nový, extra odolný nepřilnavý povrch posílený částicemi titanu pro dlouhotrvající odolnost a větší trvanlivost. „Pokud chcete v kuchyni ušetřit čas a prostor a každodenně vyhledáváte  způsoby, jak si zjednodušit práci, je tato řada nádobí tou správnou volbou. Že se jedná o opravdu velkého pomocníka v kuchyni dokládá i fakt, že toto nádobí umožňuje i snadné používání jednou rukou,“ doplňuje Kristýna Šimáková.

Sbíráním známek výrazně ušetříte čas i peníze

Revoluce ve vaření se blíží. Stačí sbírat známky a univerzální nádobí Tefal Ingenio může být vaše až s 50 - 60% slevou.  Za každých sto korun nákupu získáte 1 známku. Slevu získáte po nasbírání 10 známek. S Clubcard postačí známek jen 7. Známky budou vydávány od 30. srpna 2017 do 2. ledna 2018 a výrobky se slevou bude možné zakoupit od 30. srpna 2017 do 16. ledna 2018 nebo do vyprodání zásob. Akce probíhá exkluzivně ve všech obchodech Tesco během trvání věrnostního programu v České republice, s výjimkou čerpacích stanic. Podmínky akce a seznam zúčastněných obchodů najdete na www.itesco.cz/tefal.