Vánoční písničky - to je téma dnešního pořadu „Harajeme na přání“ v rádiu ŽENA-IN.cz. Posluchačka Píďulka posílá Vánočního slona svému malému drobečkovi ke třetím Vánocům.

Dětskou vánoční písničku posílá posluchačka Píďulka svému tříletému synkovi.

Písničky na přání vám hraje internetové rádio ŽENA-IN.cz!


Dobrý den všem.
Je léto, ale téma je téma. Tuto vánoční písničku bych ráda věnovala našemu malému drobečkovi, který bude letos trávit své třetí vánoce. Jsem moc šťastná, že ho máme, protože než se narodil, prožila jsem si peklo. Třikrát jsem potratila a tenhle zázrak byl náš čtvrtý pokus. Když se narodil, vážil pouhých 745 g a měřil 33 cm. Proto bych tuto písničku z celého srdce věnovala právě jemu, protože si to opravdu zaslouží. Je to náš malá bojovníček a přeji mu, aby byl celý život tak živoučký, jako je právě teď. Musím uznat, že vydá za tři. A jako druhému bych ji poslala svému manželovi, který to všechno musel vytrpět se mnou.
A vzkazuji jim - kluci moje, jste moje všechno a jsem moc ráda, že vás mám.

Přeji hezký den. Vaše čtenářka,
Píďulka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

 

konvice

Reklama