OTÁZKY UŽ NEPOKLÁDEJTE, NA NOVÉ NEBUDE ODPOVĚZENO!! Protože čas kolem Vánoc je magický a má silnou energii, a protože by bylo dobré, abyste i vy z této tajemné atmosféry něco měli, připravili jsme pro vás další den ve věštírně. Zeptejte se tarotu na to, co vás zajímá…

Pokládejte do diskuze pod článek otázky, na které lze prostřednictvím tarotu odpovědět.

Tarot může prakticky kamkoli. Je možné se ptát na jiného člověka, na práci, na zdraví, logicky na lásku z pohledu vašeho, i jak to vidí partner.

Možnosti jsou široké, protože každá karta má nejen povahu živlu, ale rovněž svou numerickou hodnotu a astrologický význam. (Pochopitelně – čím konkrétnější dotaz, tím konkrétnější odpověď.)

Jediné, nač není tarot schopen vám odpovídat, je čas. Tedy špatně je otázka „za jak dlouho“. To proto, že náš čas tarot „nežije“. Nezná ho. Jede přes pocity toho, na koho se ptáte.

Rovněž se tarotu neptejte: „Co mám dělat?“, protože k tomu by vás musel mít rád a stranit vám, což karty nemohou.

Je jim fuk, co uděláte, ale snadno vám řeknou, co se stane, když uděláte to či ono, protože každý čin má svůj následek a budoucnost nastane teprve tím činem. A právě budoucnost s ohledem na to, jak si ji připravíme, je to, co nás zajímá. Co mi to přinese, když se rozvedu, co se stane, když to neudělám – například.

Odpovědi na otázky se budou objevovat v průběhu dne pod tímto textem v pořadí, ve kterém se budete psát v diskuzi. Zároveň se omlouváme, že v našich silách bude odpovědět pouze několika desítkám prvních zájemců.

__________________________________________________________________________________

Odpovědi tarotu:

Ahoj, nezapomeňte, že jsou to jen karty. Berte prosím výklad, jako pravděpodobnost. Rovněž musím upozornit, že moje sebevětší soustředění, nemůže plnohodnotně nahradit klientku sedící naproti mě a její energii do karet vloženou. Budu se ale soustředit, jak nejlépe to půjde.

10.12.2008 0:13:18 - peetrax
Míšo, musím ještě nějak změnit svůj styl učení anebo se učit víc anebo..., abych v pondělí už konečně složila státnice na VŠ? A udělám je, že jo?

Jsi už asi hodně unavená a zpitomělá. Zkus tam jít víc vpohodě. Vypadá to na hodně odřené uši a něčí přímluvu, nebo zavřené oči. Držím Ti palce.

10.12.2008 5:57:29 - Kacule
Minule jsem se ptala ohledně nové práce, nakonec jsem ji vzala a od ledna nastupuji na část. úvazek - Budu v tomto postavení spokojená a budu vycházet s podřízenými?

Zkraje to nebude asi vůbec jednoduché. Nějaký muž Ti zřejmě vůbec nebude sedět. Plete se Ti do toho. Bude to vzájemné. V průběhu roku se Ti naskytne ještě nějaká další nabídka...budeš muset hodně zvažovat...

10.12.2008 5:25:40 - yvet
Zlepsi se mi muj manzelsky zivot? Bude to mezi nami uz konecne klapat po vsech strankach?
Ceka me jeste nejaky vztah, laska?
Zustanu zamestnana v nynejsi company i pristi rok? Vylepsi se nase financni situace?
Predem diky za odpovedi

To, co je dnes je takové vachrlaté. Máš tam strach z budoucnosti. Neboj se, je ještě hodně věcí, které vás spojují....na jinou lásku tak trochu zapomeneš. V práci zřejmě zůstaneš a dojde tam k nějakým změnám. Měla bys je přečkat celkem s nadhledem. Zřejmě dostaneš i přidáno, nebo budeš dělat ve funkci, která je lépe hodnocená. Finance hodně dobré.

10.12.2008 4:36:29 - danca79
Otazek by byla hromada...tak asi ty nejzasadnejsi... Budu nadale spokojena v praci? Bude to s partnerem klapat? Zdravi - bude furt stejny, lepsi nebo horsi?

Práci nemusíš řešit. Je prima. Máš tam hodně chlapů :-)
Partner zřejmě prochází nějakými změnami, které jsou zatěžující pro vás oba. Budete trochu uzavření. Pak přijde takové vysvobození a nové zážitky.
Zdravotně si dej jenom pozor na nějakou chřipku, neboo něco podobného, co provází teplota a bolí u toho údy a klouby.

10.12.2008 1:20:04 - Godiva
Miso, rada bych se zeptala karet jak se bude vyvijet vztah s muzem ktereho ted vidam, predem dekuji

Vypadá to dobře. Budete plánovat i nějakou cestu. Nakonec k ní asi nedojde kvůli nějakým problémůM spíše na jeho straně. Jinak zatím dobrý.....Dej pozor, jde Ti tam ještě jeden. Moc zamilovaný, patrně trochu mladší....:-)

10.12.2008 2:47:04 - aninas
Ahoj Miso
Rada bych vedela, co mohu ocekavat od pristiho roku
- po pracovni strance
- osobni zivot, laska, partner
- deti [zadne nechci, ptam se na deti, co uz mam
- zdravi
A dobrou ruku u karet

Zřejmě změníš práci. Asi to bude husté...možná budeš odcházet naštvaná.Vypadá to, že Tvoje příští práce, bude mít něco společného z cizincem, cizinou..
Vůbec Tě čeká rok velikých změn, začátků a konců...
Děti pokud je jich víc, musíme řešit každé zvlášť....

10.12.2008 0:18:19 - Léthé
Mám dva dotazy…jak moc mě, a též náš podnik postihne příští rok světová krize? Momentálně jsme na tom malinko bledě.
A ten druhý…pustila jsem se do něčeho, co se týká mého zdraví . Tak by mě zajímalo, jak moc v tom budu úspěšná?

Asi tak, jako mnoho podniků. Nekrachne, ale úplně změní strategii. Něco jako když prodáváš ojetý auta a pak začneš prodávat potahy a volanty. Bude to ale změna velmi dobrá...zaslouží se o to nějaký muž. Je to dobrý člověk a zdatný ochodník. Poctivý a sympaťák...
Zdravotně jsi udělala dobře...přes počáteční "blbý pocit" je to potom jen dobré.

10.12.2008 0:33:53-Canadian
Potkame se jeste?

Je to asi nějaký cestovatel.... počkáš si...ale až se dočkáš, tak bude tedy veliké...

10.12.2008 0:41:11 - cristy.crow
Dobrý večer Míšo,
mě by zajímalo, jestli se začátkem roku 09 začne v mém pracovním i osobním životě dít nějaká změna. Jak se říká vnitřnostmi ven.  Děkuji.

Pracovně budeš muset zabojovat s nějakou iluzí, kterou si stále musíš žít. Možná přijdeš na to, že peníze leží jinde. Jdeš po této stránce nahoru.
Soukromě moc změn, o kterých se zmiňuješ neuděláš, ale máš to moc pěkné. Máš tam rodinu, lásku, jakési smíření a uklidnění.

10.12.2008 0:42:14 - Meander
Všimnou si letos moji sourozenci, že mají mladší sestru?

To je těžký a hodně zamotaný....že bych tam viděla zkraje nějaký zázrak, to bych neřekla.Je tam hodně karet, které mluví pro nedorozumění a dokonce nějakou nepoctivost, nebo podvod.Naštvaná, bojovná žena a hodně chladu..smíříte se později, díky nějakému muži (starší, pánovitý,ale v zásadě přístupný). Do mu Vám pak jde jen to příjemné.

10.12.2008 1:13:42 - Ferdík
Dobré brzké ráno Mišo, zdravím Vás. Mám dlouhodobé a velké zdravotní problémy s koleny, jak hodně se mi bude dařit při jejich řešení? Vyřeším je už
Díky za Váš čas a odpověď.
Přeji hodně zdravíčka a štěstíčka.

Dostanete se do ruky nějakési šikovné paní (zřejmě lékařka). Ona Vás patrně pošle za nějakým specialistou. Mohla byste podstoupit třeba nějaký zákrok, nebo něco, co je jakoby zvratem. Rozhodně Vám to ale pomůže.

10.12.2008 3:00:37 - meankitty
Kde budu bydlet za dva roky?

Bohužel nejsem pomocí karet schopná Ti říct město, čtvrť ani počet pokojů. Zkus to formulovat trochu jinak prosím...

10.12.2008 6:04:56 - Sisinka
Ahoj Míšo, chtěla bych vědět jestli se mi příští rok bude dařit v zaměstnání nebo ho změním? A co můj partnerský vztah? Děkuji za odpověď

V práci bys měla být spokojená. Drobný problém budeš řešit v partnerském vztahu. Ale to brzy pomine také. Někdo prostě musí pochopit, že než topit problém v čemkoli, je lépe ho řešit a komunikovat.

10.12.2008 6:40:04 - mmarianne
Dobrý den Míšo,
prosím Vás, dočkám se už konečně klidu v osobním životě? Děkuji.

Je to trochu složitější a je tam hodně lidí. Také něco, o čem se raději nemluví. Měli byste být k sobě upřímní. Vytváření iluzí, dřív nebo později vede k poznání pravdy. Souvisí to s různými oběťmi, hodně emocí i následného chladu. Láska Tě ale čeká. Jestli je to ten samý partner...to jsem nějak nepochopila, ale Tvoje pocity jsou nakonec o lásce. Je to zamotaný. Držím palce.

10.12.2008 6:41:35 - Enya
Přeji krásný den . Chtěla bych se zeptat na to, jestli se mi povede napsat dobře diplomovou práci a na jaře dokončit VŠ.
Děkuju moc.

Můžeš koupit bublinky a jahody. Ta práce bude taková, jakou sis představovala. Budeš zpracovávat něco, co dobře znáš - netápeš. Budou Ti hrát a budeš slavit. :-)

10.12.2008 6:41:53 - vodena
Také by mě zajímala práce, zda zůstanu a konečně se začne dařit a firma se rozjede...

Řekla bych, že práci změníš. Něco je tam jinak a někdo si slibuje něco jiného, než je realita. Máš tam jinou nabídku. Za trochu méně peněz, ale s větším klidem.

10.12.2008 6:44:52 - Januše
Dneska se kvůli naší firmě sejdou věřitelé, jak dopadne jednání, budu bez práce?

Nějak tady žádné dokončení dneska nevidím, možná ...nevím, ale třeba se jednání odloží, nebo se nic nevyřeší. O práci zatím nepřijdeš, ale nijak jednoznačně to tu nevidím. Může to znamenat i že vlk se nažere a koza....znáš to.. žádný převrat..

10.12.2008 7:08:39 - Ronyka
Krásný den,Michaelo.Čeká mě ještě nějaká láska?partnerství?a co zdraví?

Máš tam nějakého muže. Později. Budeš ale muset o něho zabojovat s konkurencí. Pokud Tě to v průběhu nepřstane bavit, měla bys nakonec vyhrát.

10.12.2008 7:17:03 - Belicka
Dobrý den Míšo, na pár otázek bych přeci jen ráda věděla odpověď:
Zda mne nečeká nějaká změna v zaměstnání?
Zda příští rok počnu dítě?
Co můj vztah, vydrží?

V práci by sis mohla projít pěknou žumpou. Ale s dobrým výsledkem.
Početí by mohlo být reálné koncem roku.
Vztah máš moc pěkný.

10.12.2008 7:20:34 - Yasmineliv
Ahoj Míšo,
vydrží mi můj (devítiletý) partnerský vztah?
Děkuji

Myslím, že ano. Je tam hodně poznání, pochopení, přemýšlení a vhledů. Spíše se utvrdí, než poškodí.

10.12.2008 7:21:11 - Lenka.V
Najdu konečně lásku a otce pro svého syna?
Díky moc za odpověď

Najdeš. Dokonce budeš vybírat. Vybere nakonec spíš ten syn. Pojede to skoro celé přes něho.

10.12.2008 7:28:06 - masa
Dobrý den Míšo,nečeká mě příští rok nějaká změna v zaměstnání? A zlepší se moje partnerské vztahy? Moc děkuji

V práci se budete nějak potýkat se lží a rozčarováním. Nakonec dobrý.
V lásce je tam straší muž, hodně výčitek a jaksi rozhozených problémů. To znamená, že není jen jeden problém. Potom zvrat. Mohlo by to být náhle. Pak vidím osudové setkání a akčního muže (mladšího). Nedá se ho odmítnout.

10.12.2008 7:28:07 - Klim
Ahoj Míšo,
dostanu počátkem roku pracovní nabídku o kterou moc stojím? Možná bych se měla zeptat i jinak: pokud bych se o ni sama ucházela, byla bych úspěšná? (to je ta horší varianta - musela bych se poněkud ponížit)
Díky

Klidně se neucházej a seď na kanapi, protože přijde sama :-) Je to i dobře placené. Chápu, že se Ti do toho chce.

10.12.2008 7:29:51 - dani25
Myslí to môj priateľ so mnou citovo vážne, alebo ma berie ako príjemnú hračku?

A není on ženatý?? Jestli ne, tak by mohl mít hodně zásadní matku, nebo nějakou ženu ve svém okolí. Je tam otázka nějakého těhotenství, nebo věcí okolo ženských záležitostí(děloha, tohle bývá o početí). Máš tam ale ještě jednoho...milý člověk, trochu blázen, ale upřímný a otevřený...je to na Tobě.

10.12.2008 7:29:52 - evik13
Ahoj Míšo,
můžeš mi prosím říci jestli přibyde do naší rodiny nějaký potomek, byli mi vypočítány dvojčata kluci, mám již dceru a manžela velmi pracovně zaneprázdněného tak jsem chtěla vědět zda by toto těhotenství proběhlo v naprostém pořádku. Pak jsem se chtěla zeptat na zdraví naší početné rodiny z mé strany i manžela. A samozřejmě jsem se chtěla také zeptat na práci, v dnešní době krize, zda mám vůbec plánovat nějaké další dítě, nepřijde-li snad válka. Doufám že náš vztah s manželem nic a nikdo nepřekazí, je moc hodný a nerada bych o něj přišla.
Děkuji moc
Zdravím a přeji krásné prožití vánočních svátků

O manžela se neboj, nebude to sice mít v příštím roce jednoduché, ale váš vztah by to narušit nemělo.
Potomka zatím nevidím bohužel. Asi nebudeš mít na to čas, protože Tvoje práce je trochu na vodě. Není to ale kvůli válce. Snad jen válka na pracovišti. Podržíte se s manželem vzájemně. A dobré zázemí a láska je v životě to nejcenější. Bez ní je všechno složitější a málo hřejivé.

10.12.2008 7:32:32 - monča
Dobrý den Míšo,
budu už příšží rok zdravotně v pořádku a manžel taky, děti - bude se jim dařit ve studiu, dostane se syn na vysokou školu, děkuji

O zdraví se neboj to je vpohodě. Synek nakonec asi ano, ale vleze mu do toho žena. Tehdy nebude úplně jisté, jestli chce pokračovat v tom, co si předsevzal, nebo se ženit. Bude plný citů a bude měnit plány jako ponožky. :-)

10.12.2008 7:39:19 - karmelie2
ahoj Míšo,moc by mě zajímalo zdraví mé a mé rodiny,zda se zlepší finanční situace naší rodiny a zda bude mít manžel práci,ještě vnučka zda se dostane ze zdravotních problémů,díky moc

Finance jsou takové rozcestované. Nahoru , dolu, koncem roku spíše nahoru. Manžel práci mít bude. Sice není úplně spokojený, ale je smířený. Vnučka je silná a má i ochranu. Pravda je, že je něčím omezená (dieta, nebo něco, co potřeba hlídat). Také by si měla dávat pozor na psychiku a věci kolem hlavy. Zvládne to.

Musím něco malého sníst, žaludek mi začíná pojídat játro. :-) Také vyčistím karty. Cca 20 minut :-)

10.12.2008 7:40:59 - Jupíí
Mám jet o Vánocích do lázní?

Divila bych se, kdybys jela :-)

10.12.2008 7:43:30 - Landriel
Ahoj Míšo, ráda bych věděla, jak se vyvine situace v naší firmě. Jestli všechno zůstane víceméně při starém, nebo jestli to půjde všechno do kytek. A jak moc mě to postihne. Moc děkuji.

Na nějaké výrazné změny se skutečně připrav. Budou ale nakonec k dobrému. Jestli Tě to postihne? No rozhodně z toho nebudeš odvázaná. Ale potrvá to jen chvíli. Spíš nemáš ráda zvraty. Jsi konzerva a bude to pro Tebe náročné na přijímání a zvykání.

10.12.2008 7:48:56 - cicinka 
Zdravím Míšo.
Mě by zajímalo ta krize,která se teď rozjíždí bude mít nějaký vliv na moje zaměstnání.A jestli moji rodinu příliš nesemele.Děkuji moc

Tak jako každého, ale neznamená to konec. Spíše víc problémů a strach z budoucnosti, než opravdový problém. Málo peněz a možná například zůžené kontakty. Tvoji rodinu to ale příliš nepostihne, spíše ve formě stresu, než nějaké pohromy. Jsi jedna z těch šťastných.

10.12.2008 7:51:38 - selinka
Ahoj Míšo, v tarotech jsi mi předpověděla na příští rok partnera - bude dobře vycházet s mojimi dětmi a oni s ním? Děkuji!

Nevím, jak jsou děti od sebe, tak jsem udělala stra-mladší. T
Tedy starší ho bude ze začátku odmítat,  jako cizí předmět :-), ale velmi brzy by si mohli být blízcí. Mladší bude mít spíše komunikační problém. Ale i ten se časem ztratí.

10.12.2008 7:53:19 - rachelluska
Dobrý den Míšo,
vydrží mému manželovi vztah,který teď má?je to vztah upřímný?A jak to bude vypadat mezi náma.Děkuji.

To je zvláštní, staráš se o manželův vztah s někým jiným? No budiž. Ten vztah je upřímný. Ona ho pokládá za osudový, on chce být dobrý. Přes to se mi nezdá, že by vztah vydržel. Mezi vámi je to ale spíše přátelská domluva.

10.12.2008 7:53:27 - RenataP
Jé, Míšo, vy máte zas odvahu
Tak toho využiju  Příští týden chci odevzdat rukopis. Půjde do tisku nebo do kytek?  Díky moc...

Na jedné straně do kytek, na druhé je ale přijat. Možná budeš muset oslovit někoho jiného. Potom máš velikou šanci.

10.12.2008 7:53:35 - luckastercou
Zajímalo by mě zda nam mě příští rok čeká něco hezkého, v jakékoliv podobě. Děkuji

Budeš vybírat mezi muži. Máš tam hodně nápadníků. Jeden je takový skalní, kterého upřednostňuješ, další mladý éro, takový všudybýlek a jiný zase zamilovaný a velmi naivní. Vybreš si dobře. Jde Ti štěstí, láska a osudový vztah domů...to znamená -jakože uzavřený kruh - šťastný domov. Máš super karty pro lásku.

10.12.2008 7:58:31 - maje
opustila jsem manžela, ale dala jsem mu poslední šanci. má náš vztah budoucnost? nebo se vrátíme tam, kde jsme předtím skončili? děkuji

On je asi teď velmi šťastný a moc milý. Má to tam takové ložené. Užívej si to a neřeš, co bude zítra. Teď to prostě  bude pěkné....

10.12.2008 7:58:49 - šája
Ahoj Míšo 
Na jaře jsem se ošklivě pohádala s mladším bratrem, od té doby jsem ho neviděla ani s ním nemluvila. Uvidím ho o Vánocích? Usmíříme se? Mám vůbec k rodičům jezdit?
A ještě jedna otázka - uvažujeme s manželem o stavbě domku - zvládneme to?

Usmíříte se a měli byste se vidět. Bude to zkraje trochu vlažné, ale potom přichází i humor a nadhled.
Jestli je to vaše přání, stavte a zvládnete to. Nenechte se odradit nějakým "oserem" na začátku. Možná bude finanční, ale nepotrvá dlouho.


10.12.2008 8:06:55 - martatom
Dobrý den, zvládnu (na jaře) po doplňujících jízdách v autoškole bezpečně řídit auto?
Je Lukáš jméno mého anděla strážného?
Dékuji

Budeš jezdit jako drak. Nic závažného Tě v autě nečeká. Možná bojový šrám o plot. :-)
Patrně ano. Andělů máš kolem sebe tolik, kolik si jich zavoláš. Chceš jednoho, bude jeden, chceš jejich společnost, budou s Tebou. Mají vždycky čas.

10.12.2008 8:08:01 - Máňa
Čeká mě nějaký hezký vztah s mužem?

Ano, mohla bys ho poznat díky nějaké změně okolo Tvé práce.

10.12.2008 8:09:07 - *Kotě*
Podaří se mi překonat svou lemrovitost a konečně zhubnout?

Jasně :))

10.12.2008 8:09:14 - arjev
Zdravím Vás Míšo,zajímá mne, jestli ve firmě, ve které pracuji budu pracovat i nadále.
Vrátí se zrak mojí tchýni?
Děkuji.

Budeš, ale budou s Tebou šoupat. Budeš víc cestovat, ale nakonec budeš ráda. Tchýně bude lítat asi od jednoho k druhéímu pomoci by jí mohl člověk, který se vám bude zdát trochu divný. Bude to specialista. Úplně to asi nepůjde, ale hodně pomůže.

10.12.2008 8:30:16 - VěraViola
Dobrý den paní Míšo, chtěla bych se zeptat, jestli se mi podaří příští rok najít nové zaměstnání a jestli se upevní můj vztah s manželem nebo dojde k našemu rozchodu.
Děkuji Vám za odpověď a obdivuji Vás, že si na nás najdete čas i v tomto předvánočním shonu.

Nejdeš práci přes mladého m,uže, který Ti doporučí nějakého strašího.S manželem to na konec nevypadá, ještě hodně věcí vás spojuje.

(Právě se mi zmazalo deset výkladů. Brečela bych. Má to časovou prodlevu a já se do ní nevešla. Budu to raději dělat po kratších intervalech menším počtu dotazů :-( )

10.12.2008 8:33:35 - idiska
Míšo, taky bych si dovolila položit Vám jednu otázku...stěhuju se, tak jestli bych mohla vědět, jak celé to stěhování dopadne, popř. zda tam budu spokojená?...a s tím souvisí i další problém, v rodinném domku zůstávají bydlet rodiče a nemáme dobré vztahy s některými sousedy, bojím se, že dost mají na svědomí i pomluvy...tak bych chtěla vědět, jak se to celé bude vyvíjet?...děkuji 

Máš krásné karty. Stěhování je jednoznačně osobozující faktor. Budeš spokojená hlavně postránce vztahu. I s těmi rodiči je to dobré. Máš tam krásné předpoklady ve všech třech otázkách. Fakt šťastné období.

10.12.2008 8:33:44 - Athenais
Dobrý den Míšo. Před dvěmi týdny jsem ukončila vztah, který pro mne hodně znamenal. Chtěla bych se zeptat, zda je to definitivní, nebo zda spolu ještě někdy budeme. Děkuji.

Neměl by to být ještě konec, ale tohle není muž, se kterým budeš v důchodu nakonec v parku krmit vrabce... Je tam jiný báječný princ.

10.12.2008 8:35:40 - sala
Milá Míšo, chtěla bych se zeptat na dvě věci. Nedávno jsem se rozešla s přítelem. Zajímalo by mě, jak bývalý přítel vidí náš vztah do budoucna. Máme ještě nějakou šanci v lásce nebo budeme přátelé nebo už nic? A druhá otázka - v mém životě se nyní pohybují dva noví muži, je některý z nich ten pravý pro mě? Budeme spolu? Děkuji

Vnímá to definitivně. Něco jako pád do svobody.
Nový muž jedna, je komunikačně jinde. Máte příliš rozdílné názory i pohled na svět. Není spolehlivý. Muž dvě je velmi citlivý a všechno honí přes emoce. Víc přemýšlí, než koná. Asi bys vyrostla, než bys ,mu vysvětlila i to nejzákladnější. Je tam třetí a to je opravdu o lásce. Nemám tam jména, může to být i zcela změměný bývalý, ale spíše jde o někoho úplně jiného.

10.12.2008 8:38:07 - petul
Ahoj Míšo 
Zlepší se v příštím roce konečně vztahy mezi mnou a mým partnerem a celou mou rodinou? Příjme moje rodina konečně po 6 letech mého partnera a smíří se s tím, že žijeme jinak než oni?
Děkuji 

Je to náročné. Až koncem léta by se to mohlo zlepšit, díky spolupráci Tvého partnera a zatvrzelého strašího muže (možná taťka). Jde o nějaké společné dílo, což může být cokoli. Nemyslím ale, že tenhle muž je poslední v Tvém životě. Ale to ještě daleko. 

10.12.2008 8:40:10 - Lindaa
Me by zajímalo, jestli mám od 1.ledna porád jeste práci a nebo jestli mi neprodlouzí smlouvu a budu muset zase hledat neco nového.
A taky by me zajímalo, jak to vypadá s horoskopy...bude se v nich pokracovat a nebo vysumely do nenávratna.

Budeš mít práci. Nic nekončí. :-)
Ani horoskopy nezkončily. Jen je toho hodně a nezvládám. Sestavení horoskopu trvá poměrně dlouho a teď je taková hektická doba. Bude volněji a horoskopy budou zase.

10.12.2008 8:45:29 - Jitulinka
Zdravím Míšo,chtěla jsem se zeptat,jestli mně čeká v příštím roce nějaká velká změna???Na co si mám dát pozor a zda se zlepší vztah ze sestrou??Děkuji

Čeká Tě předně láska jako trám. Máš hezké karty pro vztah.
Se sestrou si musíte promluvit. Je tam hodně věcí, které zůstaly nevyřčené a to vás dopředu neposune. Promluvíte si, řeknete hodně výčitek, i ošklivých slov, ale posune vás to a nakonec máte ještě krásný vztah.

10.12.2008 8:47:40 - valentina
ahoj miso,
zajimalo by me, jestli se v pristim roce zlepsi nase vztahy s manzelem a jestli bude pro me pristi rok trochu mene narocny, nez byl ten letosni...
diky

Máte před sebou ještě mnoho pěkných chvil. Zvláště na jaře. Příští rok budeš celkově hodnotit jako šťastný.

10.12.2008 8:49:32 - Tosa
Ahoj Míšo, chtěla bych se zeptat: syn se vykašlal na školu, nehodlá se tam vrátit, má šanci najít nějakou práci? Bude jeho rozhodnutí alespoň k něčemu dobré?

Přemýšlí o práci v cizině a mohlo by se mu tam dařit. Najde práci a vydělá i peníze. Na návrat do školy to zatím nevypadá. Vnímá ji jako problémovou a měl i problém s lidmi. (možná s učiteli). Jeho rozhodnutí ho má naučit, že peníze se vydělávají  v jeho v případě rozhodně  tvrdě. Peníze ale mít bude. Za cenu obětí, v podobě odříkání. Posune ho to.

10.12.2008 8:51:54 - katáča
dobrý den Míšo,chtěla bych se zeptat zda se zlepší můj vztah s manželem nebo jestli je to už konec?

No, nevypadá to na začátek.
Čeká Tě ale vcelku šťastný rok plný různých změn a setkání. Máš tam i hodně mužů. Ten další je odjinud, než jsi Ty. Přicestuje, nebo hodně jezdí. Je to podsaditý chlapík, velmi spolehlivý, jen trochu těžkopádný. Zato se na něho lze spolehnout. Co slíbí - splní, ale moc neslibuje> Není truhlík.

10.12.2008 8:52:52 - gira
Mila Miso, minule jsem zavahala a tarotu se nezeptala, dneska si to ale nenecham ujit, protoze jsem na tom psychicky fakt hodne zle. Snad budu mit stesti, a dostane se na me s odpovedi (vlastne dvema, neskromne). Pred cca mesicem a pul jsem se rozhodla po mnoha letech odejit od manzela (s dvema malymi detmi), ale situace je hodne komplikovana a nahani mi strach. Otazka: Dosahnu tim opravdu toho, kvuli cemu jsem se k tomuhle kroku rozhodla - tedy, ze ja, on i deti budeme spokojenejsi a stastnejsi nez v tom dosavadnim "peklicku"? A kdyby byla mozna jeste jedna otazka (ktera je pro me taky hrozne dulezita), tak jestli kdykoliv v budoucnu mam sanci na lasku cloveka, do ktereho jsem se tesne po svem rozhodnuti se rozvest tak strasne zamilovala. Diky moc a preju pekny den a vubec Vanoce (ty moje budou bohuzel nejsmutnejsi za posledni roky).

Buď v pohodě a nekaž si Vánoce. To, co jsi udělala, bylo jediné možné a stejně by se to stalo (kolo fortuny. To je osud.) 
S tím druhým člověkem, máš pěkné karty, divila bych se, kdyby Ti to nevyšlo. Má Tě rád, jen to má náročné, možná máš konkurenci. Je to rozumný chlap a podle mého se neukvapuje. Císař ví co dělá(to je jeho karta.) V jeho životě je něco jinak, než si myslíš Ty nebo on, ale nemělo by vám to nějak moc překážet, jen je to maličko problém. Z Tvého života tenhle člověk hned tak neodejde.

10.12.2008 8:53:40 - masa
Dobrý den Míšo,nečeká mě příští rok nějaká změna v zaměstnání? A zlepší se moje partnerské vztahy? Moc děkuji 

V zaměstnání se nestane zřejmě nic, co bys neočekávala, nebo Tě nějak zdrtilo. Vcelku pohoda.
Na vztahy máš karty pěkné, jen nějaká známost, či partner bude mít časté cesty, ze kterých nebudeš asi moc nadšená. Ale nevede to do záhuby, jen prostě  - musíš to brát jako součást života. Asi bude mít jezdivou práci, nebo je odjinud.

10.12.2008 8:59:46 - kaatja
dobry den, ziji v dlouhodobem vztahu a zamilovala jsem se do jineho, ublizuji tim v podstate vsem trem zucastnenym. zmeni se neco v pristim roce? budeme nakonec vsichni tri stastni?

Myslím, že časem, a nebude to dlouho trvat, zjistíš, že ten stávající Ti má mnohem víc co nabídnout, než ten nový.  Je to člověk obětavý, jen těžko stravitelný. Kdybys ho opustila, možná bys toho litovala. O Vánocích se snaž neřešit, není to dobrá doba a mohlo by to vést tam, kde to být nemá.

10.12.2008 9:05:15 - Zdendula
Dobrý den Míšo, dostala jsem zajímavou pracovní nabídku ale nejsem si moc jistá že je to práce kterou bych chtěla dělat ( dost náročná na psychiku), motivující je výše odměny. Díky za odpověď.

Neboj se toho. Budeš to zvládat lépe, než předpokládáš. Máš hezké karty na tu práci i jakýsi pocit, že tohle děláš dobře. A ten je leckdy důležitější než výše té odměny.

10.12.2008 4:17:43 - usuri
Ahoj Miso,
Ctela bych se zeptat,naucim-li se dobre delat praci,o kterou ted usiluji a budu-li mit tuto praci i pristi rok?
A druha otazka:ozve-li se muj telefonni kamarad,setkame-li se ,a vyvine -li se z toho nejaky vztah?
Dekuji za Tvuj cas a odpovedi.

Promiň prosím.
Jsi silná a na tu práci jdeš dobře, že si necháváš čas a všechno promýšlíš. Bude to čím dál lepší, jen Ty budeš mít pocit, že je stále co zlepšovat. Tvoje okolí ale někdy zhruba na jaře vyhodnotí, že potřebuješ přidat a udělá to. Následně Ti ale přibude i další činnost, takže budeš mít pocit, že jsi zase na začátku. To je ale motivující a máš tam vlastně postup. Jsi na sebe náročná.
Telefonní kamarád - no nechtěla bys jiného?
Osudový muž se jmenuje jinak, než ten v telefonu.
Je to prima chlapík, možná Blíženec, nebo Vodnář, ale to není jisté (jsou tu i Ascendenty) i Váha by mohl být. Bude se obětovat,aby Tě měl :-) To je on - ten z telefonu....je to jinak.

(Musím toho chvíli nechat, už to nejde. Vrátím se k vašim dotazům i večer a ještě i zítra......)

OTÁZKY UŽ NEPOKLÁDEJTE, NA NOVÉ NEBUDE ODPOVĚZENO!!

10.12.2008 9:11:51 - twiga Ja bych se chtela zeptat na svoje zada, je to nejaky vazny problem - budu mit potize i v budoucnu? Prestane me to konecne bolet?
A otehotnim v pristim roce?

Vypadá to, že je to trochu dědičný problém po mužské linii. Teď to nevypadá na nic moc vážného, spíše si dávejte dobrý pozor až budete starší člověk.
Mohla byste v příštím roce otěhotnět. Je to hodně pravděpodobné.

10.12.2008 9:14:25 - Brixik
Dobry den Miso, ja bych se strasne rada zeptala na uzdraveni kamaradky. Urcite vam o ni vykladala vase korektorka Klara - jmenuje se Kristina a jiz od zari lezi po komplikovane operaci mozku v nemocnici, kdy stav se nejprve zlepsoval, ale ted je to stale stejne. Ma v poradku zakladni zivotni funkce, nicmene vuec nekomunikuje. Chteli bychom vedet, jestli se uzdravi? Pripadne jestli i my muzeme nejak pomoct.
Dekuji Lenka

Ahoj Lenko, ano Klárka mi o ní povídala. Je to moc smutné.
Mohlo by to časem být lepší, jen bojím se, že už ne úplně. Nějaké omezení, nebo tak něco. Hodně lidí na ní ještě bude pracovat. Hodně odborníků.... Klárce rituál, kterým můžete pomoci pošlu....je to ale jen jako podpora. Osud a karmu, magií měnit nelze :-(

10.12.2008 9:16:33 - Ivásek Joj, jako 68. dotaz asi nemám šanci, ale stejně se zeptám: jsem asi rok ve vztahu s chlapem ze zahraničí. Jak to vypadá se "vztahem" do budoucna? (osobně bych brala, kdyby to moc nevypadalo)  Díky moc 

Ten muž z Tvého života nikdy úplně neodejde. Jakou to na sebe vezme formu nevím, uchování vztahu je také Tvoje věc. Je to ale člověk osudový. S osudovými lidmi nemusíme žít, ale neodchází z našeho života.  

10.12.2008 9:20:48 - Kadla
Má můj vztah s přítelem perspektivu společného života?

Myslím, že si to teď užívej a princ na bílém koni teprve přijede. :-)

10.12.2008 9:22:15 - žanýsek
Ahoj Míšo,
chtěla bych vědět, jestli na tom budu lépe, když se rozejdu s nynějším partnerem a jestli to sama zvládnu (jak psychicky tak i finančně)...
Děkuji.

Pokud zůstaneš v tomto vztahu bude to ještě nějakou dobu dobré...máte i hezké karty. Časem je tam zjištění, že je to omyl.
Pokud se s ním rozejdeš, jdeš prakticky ze vztahu do vztahu. Ten druhý muž je starší moudrý a trochu panovačný, ale jde s ním vyjít. Chová se jako král. A ten je buď dobrý nebo není. Každopádně Tě rozchod  nezničí. Jen trochu fifnačně to na chvíli zabolí. Nejsi ale typ, co by v koutě plakal. :-)

10.12.2008 9:23:35 - blesksoft
jak bude vypadat naše finanční situace - zadlužíme se hodně koupí bytu?

Strach je ve vašem případě větší, než ten dluh :-))

10.12.2008 9:23:40 - hafulka
Ráda bych v příštím roce odjela za prací do zahraničí, ale nedaří se mi sehnat parťáka... Mám trochu strach jet sama, ale zajímalo by mě, jestli bych to zvládla. Takže bych se ráda zeptala, jestli mám riskovat, všechno tady na čas opustit a odjet?

Zvládla bys to s pocitem oběti i sama. Neztratila by ses a peníze tam jsou. Máš tu ale parťáka, kterého Ti doporučí, nebo jinak dohodí nějaká žena. On se bude muset o tu cestu poprat, zřejmě s otcem, který bude proti.

10.12.2008 9:23:48 - rozina
Moje zdravotní potíže mne velice trápí. Zlepší se to. Není m mi sice 20 ale 62 let, ale ráda bych ten život měla ještě klidný- co se týká tohoto roblému. Děkuji - nebio aspoň klidnější.

Mělo by být a ráda to říkám. Máte zřejmě dobrého lékaře, nebo se k dostanete k někomu, kdo Vás pošle někam mimo na léčení. Mohou to být lázně, ozdravný pobyt a tak. Dávejte si pozor na všechno, co se týká hlavy a nervové soustavy. Přeji Vám hodně zdraví a pohody.

10.12.2008 9:23:59 - Maria28
Ahoj Míšo,
chtěla bych vědět, jestli někdy najdu toho pravého a jestli budu i nadále spokojená v práci. Děkuji

Tvá práce je v pohodě. Přijde sice období, kdy to nebude valné finančně, ale je to opravdu jen na chvilinku.
Ten pravý je tu hned ve dvou verzích. První bude patrně ženatý a není to ten ON. Druhý je bezvadný chlapík, se kterým budeš spokojená. Je to muž, který má postavní a který je moudrý.

10.12.2008 9:34:09 - kaaata
Dobrý den Míšo, mám následující dotaz. Miluji svého přítele, ale poslední dobou mám plnou hlavu někoho jiného. Jak se to bude vyvíjet dál?Děkuji

To je trochu komplikované. Máš plnou hlavu někoho jiného, ale nemohu Ti ho doporučit. Je to takový bambula, ale jistě je velmi mïlý. Pohárový rytíř bývá vždycky milý, romantický a podobně, ale pro život moc použitelný není. Tvého současného přítele charakterizuje touha po domově. To mi připadá jistější model. Ale je to na Tobě. AŤ uděláš cokoli, rozhodně nejsi člověk předurčený k slzám a samotě :-)

10.12.2008 9:35:53 - Nanilka
Ahoj Míšo,
chtěla bych se zeptat tarotu, jestli ustojíme s partnerem problémy, které nás pravděpodobně čekají nebo to bude rychlejší a snažší než sami myslíme?

Děláš si zbytečně moc strarostí. Je tam hodně nadhledu a také humoru. Nejste bez potíží, ale nejsou likvidační na psýchu :-) Příští rok budeš hodnotit vcelku pozitivně.

10.12.2008 9:39:43 - Ewig
Dobry den, Miso. Mela bych na vas 2 dotazy. Jeden se tyka me maminky. Je pomerne vazne nemocna a zajimalo by me, zda se uzdravi. A take by me jen tak ze zvedavosti zajimalo, jakou perspektivu ma vztah s mym pritelem. Dekuji moc a preji krasny den :)

Těžko říct, jestli úplně. Určitě nebude pořád špatná. Má i hezké karty. Její problém tvoří fakt, že se její nemoc tváří jako něco jiného, a že ona je zřejmě z toho špatná psychicky. Mohla by se jí motat hlava, nebo mít nějaké potíže kolem rovnováhy a vnímání....
K druhé otázce - chtěla by ses vdávat??? :-)  Je to moc hezké.

10.12.2008 9:43:55 - mkanka
Dobry den Miso, manzel od nas odesel, zajimalo by me zda se vrati. zda mame sanci na novy zacatek

Myslím, že by mohl. On není úplně definitivně rozhodnutý - zdaleka není. Divila bych se, kdyby se nevrátil :-)

10.12.2008 9:59:11 - Leidy
Ahoj Míšo, chtěla bych se zeptat mám ted finanční krizi a tak se ptám zda se to zlepší a nebo jestli tam nemám náhodou nějakou výhru. Díky moc

Zrovna k výhře předurčená nejsi, ale peníze, ty nejsou Tvůj budoucí problém. :-) Zřejmě ale přijdou odjinud. Uvolni jim místo, ať se k Tobě vejdou.

10.12.2008 10:00:40 - Kájina
Dobrý den Míšo, chtěla bych se zeptat na práci...mám možnost změny místa,ale nejsem si tím uplně jistá... děkuji a zdravím
10.12.2008 10:03:45 - Kájina Míšo a ještě čeká mě změna v partnerském vztahu příští rok...či-li je tam někdo koho potkám ale jako na dýl či-li toho pravého

No, prachy jsou tam asi dobré, jen se budeš muset vypořádat s něčím, co nepůjde přes Tvoje morální zásady....to je o Tobě.
Na toho pravého si počkej až po létu. Je tam, bude to takový rychlý blesk, v podobě nějakého vzdušného znamení :-)

10.12.2008 10:05:02 - Tini
Dobre ranko Miso, Chtela bych vedet, co me ceka v pracovnim zivote...dostanu se zpet ke sve profesi porodni asistentky? (treba v te australii?)

Zaber a budeš porodní asistentkou. Mimo Tvou vlastní píli Ti pomůže nějaký mladý muž. Kamarád, přítel, dobrodinec, přímluvce - říkej mu jak chceš, ale hodně pro Tebe udělá.

10.12.2008 10:11:57 - Pentlička
Chtěla bych vědět, jestli ještě někdy potkám nějakou lásku a jak to budu mít příští rok se zdravím a penězi.

Tvůj osobní život je spojený s Tvým finančním životem. Obojí budeš měnit a oboje spolu souvisí. Jdeš ale nahoru. Jednak tam čeká přítel, jednak změna práce a s tím i finance. Jakobys vyhodila výhybku úplně na jinou stranu. Zdravotně jsi v pohodě.

10.12.2008 10:12:19 - Ivča
Přeji pěkný den, prošla jsem si roční nepěkné období spojené s rozvodem po 25 letech, chtěla bych se zeptat zdaq se alespoň nyní zlepší vztahy v rodině, zda mám ještě potkat někoho do páru a zda se částečně vrátí moje vložené ionvestice do společného majetku. Taky by mě zajímala otázka ohledně bydlení a zaměstnání.
Děkuji

Na lásku si maličko - pár měsíců počkej - bude maličko mladší než Ty a budeš šťastná.
Máš i šanci na vrácení investic - bude to trochu násilí, ale spravedlivě. O práci se neboj. Vždycky budeš mít čím platit složenky. Prostě to tak je :-) Hodně štěstí.

10.12.2008 10:13:17 - Laura.xy
Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli budu mít miminko-s manželem nebo někým jiným? V červnu mě čekají státnice, budou úspěšné? Polepším si v práci? Děkuji

Lauro, máš to takové zamotané. S manželem miminko nevidím a ke státnicím, pokud půjdeš, půjdeš s hlavou zaměstnanou úplně jinými věcmi. Nakonec by to mělo dopadnout,ale skoro to vypadá jako nějaké náhradní řešení. V práci je to o změnách, ale ne negativních.

10.12.2008 10:13:32 - kaculka25
ahoj Míšo jen sem se tě nějak zapoměla zeptat na svou práci takže má otázka je v jakém oboru po MD asi najdu práci?a jestli bude po finanční stránce výhodná.

Obor se mi luští z Tarotu fakt špatně, ale mohlo by to být něco kolem zdraví...výživy a podobně..

Reklama