Vše o vánoční soutěži najdete na této stránce zena-in.cz/vanoce

Výherci prvního soutěžního týdne – podmínka získání stříbrné vločky

Balíček Astrid v hodnotě 400 Kč vyhrávají

  • hzumax
  • olli.e
  • Radka O.
  • Ťapík
  • Upovídaná

Gratulujeme!

5b2120411cea8obrazek.png

Denní krém Collagen Pro
Denní krém Collagen Pro remodeluje kontury obličeje a dodává pleti plnost. Renovující kolagen stimuluje přirozenou produkci kolagenu, aktivní kolagen pomáhá doplnit jeho úbytek a zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vodu. Mikrofragmentovaná kyselina hyaluronová pomáhá chránit kolagen a dokonale hydratuje pleť.
Cena: 149,90 Kč / 50 ml

Noční krém Collagen Pro
Noční krém Collagen Pro pomáhá regenerovat pleť přes noc v době spánku. Kromě vysoce účinných aktivních složek obsahuje ovocné kyseliny, které podporují přirozený proces obnovy kožních buněk, pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a zanechávají pokožku rozjasněnou jako po 8 hodinách kvalitního spánku.
Cena: 149,90 Kč / 50 ml

Oční krém Collagen Pro
Oční krém Collagen Pro vyhlazuje linky a redukuje kruhy a váčky pod očima. Mimo vysoce účinných aktivních látek je jeho složení obohacené o 4-PEPTID, který pomáhá redukovat tmavé kruhy a váčky a zabraňuje zesíťování kolagenu pro lepší elasticitu.
Cena: 149,90 Kč / 50 ml

Jaké další výhry na vás čekají?

Tento týden soutěžíme o 5 krásných vůní Karl Lagerfeld Fleur de Murier.

5be05689df435obrazek.jpg

Vše je popsané na této stránce zena-in.cz/vanoce.

Důležité: Podívejte se, zda máte ve svých profilech vyplněnou adresu a telefon. Je to důležité pro rozeslání výhry a následném propojení se zasilatelskou firmou, která kontaktuje příjemce balíčků formou sms zpráv o dodání.

Čtěte také: PRAVIDLA VELKÉ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE