Plesová sezona je sice ještě daleko, ale i nyní máme spoustu příležitostí, kdy bychom rády byly vidět a předvedly se v malinko jiném světle než ve všední den.

Právě teď je období, kdy jsou na řadě slavnostní vánoční večírky firem, předvánoční setkání a podobné výjimečné příležitosti, kdy bychom rády vypadaly a cítily se dobře.

Jistě budete souhlasit, že jednou z věcí, na které si dáváme rádi záležet, je účes. Právě hezky upravené vlasy dokážou člověka tolik změnit.

taft

Z krátkých vlasů, které obvykle jen umyjete a prosušíte, lze díky moderním stylingovým přípravkům vytvořit účes rozverný, nebo naopak uhlazený, na kterém krásně vynikne například spona s třpytivými kamínky nebo barevná čelenka.

Pokud máte vlasy dlouhé a nosíte je rozpuštěné nebo svázané do culíku, může být hezkou změnou pro tyto slavností příležitosti sepnout vlasy mnohem výše než normálně tak, aby vynikl krk. Při použití vhodného stylingu vám účes na večírku jistě vydrží. A i kdyby po hodině na parketu povolil, můžete mít připravenou sponu, kterou můžete alespoň část vlasů sepnout. Nenucený účes vám pak dodá na přirozenosti.

taft

Nic nedodá ženě takový šmrnc než vědomí, že jí to sluší, vypadá a cítí se dobře!

Milé dámy, užijte vánočních večírků!

Redakční tip pro dokonalý styling od značky Tafttaft

Aby váš účes měl objem!

taftDvojnásobný Push-up efekt je tajná zbraň pro dokonalý vzhled plný objemu. Buďte i Vy hvězdou večera! Po objemném účesu touží každá z nás. Během dne však vlasy ztrácejí na objemu a plihnou. Objevte nový Taft Volume! Přichází s dvojnásobným Push-up efektem - s inovací, která dodá
vašim vlasům nejen 100 % objemu, ale také až 100 % síly - protože jen silné vlasy mohou být objemné až na dobu 48 hodin. S tímto vzhledem plným objemu rozhodně všechny okouzlíte!

Rada pro použití: Naneste pěnové tužidlo Taft Volume na vlhké nebo ručníkem vysušené vlasy.
Předkloňte se a vlasy vyfénujte. Nakonec účes zafixujte lakem na vlasy Taft Volume. Pro dosažené ještě většího objemu použijte natáčky nebo vlasy rozdělte na jednotlivé prameny, nadzdvihněte je a nalakujte od kořínků postupně po celé hlavě. Poté vlasy upravte do požadovaného tvaru. Pěnové tužidlo nanášejte před každým fénováním. Na vlasech vytváří ochranný film proti nadměrnému žáru fénu a zároveň spolehlivě fixuje tvar účesu. Vlasy fénujte vždy ve směru od kořínků ke konečkům, zabráníte tak odchlipování šupinek pokožky hlavy, navíc se vyhnete tomu, že vlasy budou vypadat jako bez života.

Zářivý lesk vašeho účesu!

taftLuxusní večeře, vernisáž či jiná společenská událost se stává dokonalou, jste-li perfektní Vy sama. Vyzkoušejte nový Taft Pro 10karátový lesk: díky jedinečné receptuře s Brilliant-Shine-Booster dodá vašemu slavnostnímu účesu fascinující zářivý lesk 10karátového briliantu! Současně vlasům poskytne
ultra pevnou fixaci a přitom je neslepuje, nezatěžuje a snadno se rozčesává. Řada Brilliant Color Pro ochranu a lesk barvy navíc chrání barvu před vyblednutím a vymýváním. Váš dokonalý vzhled nikdo a nic nezastíní!

Rada pro použití: Umyté a ručníkem osušené vlasy natočte na natáčky a vyfénujte. Sundejte si natáčky a rozdělte vlasy do pěšinky. Pro zvýraznění jednotlivých pramínků použijte gelový vosk Taft Pro 10karátový lesk. Styling zpevněte a zafixujte lakem na vlasy Taft Pro 10karátový lesk.
Pro barvené vlasy použijte lak Taft Pro ochranu a lesk barvy, který vašemu účesu dodá dlouhotrvající lesk.

Mega silná fixace pro váš účes

taftPřejete si silný styling, který bez problémů vydrží vaše nasazení? Je tu řešení: Taft Power, který „drží, co slíbí". Váš účes si nejen zachová výjimečně pevný tvar, ale navíc budou vaše vlasy výrazně posíleny jedinečnou recepturou s vitaminy.

Rada pro použití: Předkloňte se a začněte si fénovat si vlasy, hodně je přitom promněte. Poté použijte velké natáčky a vlasy dosušte. Sundejte natáčky. Rozčešte si prsty vlasy a ze vzdálenosti přibližně
30 cm na ně nastříkejte lak na vlasy Taft Power. Pro zvýraznění jednotlivých pramenů nakonec použijte vosk Taft Power.

Fotografie: Kadeřnický Salon Petra Měchurová, Salon Joshua, L´Oréal