Do firmy nastoupila teprve před dvěma měsíci a brzy na to šla kvůli pracovnímu úrazu na nemocenskou. V zaměstnání se tak stále ještě rozkoukávala, když jí přišla pozvánka na vánoční večírek. „Říkala jsem si, že právě tam konečně všechny pořádně poznám. Seznámím se s nim a ukážu, jak jsem vtipná a zábavná. Víte, nechci se chlubit, ale ve škole mě pro můj smysl pro humor a schopnost pobavit ostatní měli všichni rádi. Jenže jsem udělala jednu obrovskou chybu. Každý si chtěl na seznámení a tykání připít, a já nikoho nedokázala odmítnout,“ svěřuje se skladnice Zuzana, která ale špatně odhadla svou výdrž. Brzy se z nálady dostala do stavu, kdy vlivem alkoholu postupně ztrácela zábrany.


Zdroj foto: Shutterstock

Se šéfem v kumbálu

„Sice mám přítele, ale děsně se mi už od prvního dne v práci líbil šéf celé firmy. A na večírku bylo vidět, že ani já jemu nejsem úplně lhostejná. Jako jedna z mála zaměstnankyň si troufnu tvrdit, že jsem tam byla ze všech žen nejhezčí. I on dost pil, a tak se přihodilo, že nás oba opustily jakékoli zábrany. Nevím, kdo koho zatáhl do onoho kumbálu v zázemí restaurace. Jisté ale je, že došlo na sblížení se vším všudy. Bylo to fajn. Ale jen do doby, než rozkoš přerušila nějaká ženská. Oba nás profackovala a šéfa odtáhla pryč. Až druhý den mi kolegové v práci, kam jsem se doplazila ještě v podroušeném stavu, řekli, kdo to byl. Jasně, šéfova partnerka, která u nás ve firmě dělá účetní!“ pokyvuje hlavou mladá žena s tím, že u fyzického útoku nezůstalo.

S výpovědí se nespokojila

„Ještě ten týden mi můj nadřízený přinesl výpověď. Jelikož jsem byla ještě ve zkušební době, zůstala bez udání důvodu. Ne že bych ho tedy neznala…“ usmívá se Zuzana hořce a dodává, že tím to bohužel neskončilo: „Ta zhrzená paní si dala tu práci, že se zastavila u nás doma, a o všem poreferovala mému příteli. Teď si hledám nejen novou práci, ale také bydlení. Rozešel se se mnou.“

Čtěte také: