A proč ne! Listopad se přehoupl do své druhé poloviny a Vánoce se kvapem blíží. Do svátků „klidu a pohody“ však už nezbývá krom víkendů žádné volno, a tak jsem se letos rozhodla odbýt si vánoční úklid s předstihem. K mé neoblíbené činnosti jsem využila prodloužený víkend.

gfz

Sice jsem mohla trávit prodloužený víkend někde s bandou kamarádů, ale já jsem si řekla, že je na čase začít s vánočním gruntováním. Na řadu přišlo utírání prachu na všech možných i nemožných místech, mytí oken, třídění všech důležitých zbytečností a samozřejmě velká revize šatníku. Ta mi zabrala nejvíc času, ale nakonec jsem vytřídila celou krabici „třeba se to někdy bude hodit“ a „do toho zhubnu“ věcí, a získala soustu nového prostoru. Co kdyby se Ježíšek rozhodl nadělit mi nějaký nový outfit?

Zajímalo by mě, jak jste na tom s vánočním úklidem vy? Máte také náskok, nebo necháváte vše na poslední chvíli?Či jste jedna z těch šťastných, které převelí povinnosti na manžela a potomstvo?

Když už budete v tom rozjímání, zamyslete se také, jaký kousek oblečení byste letos toužila najít pod stromečkem a proč. Nejzajímavější odpověď získá dárek v podobě knížky Detox šatníku aneb Najděte svůj styl (s jejíž autorkou si můžete přečíst rozhovor zde)

f

Na vaše odpovědi se těším zde v diskuzi, soutěž bude ukončena v pravé poledne.

Reklama