Velký vánoční úklid má svou neoddiskutovatelnou důležitost. Zničte prach i v těch nejzapadlejších koutech, aby se vám lépe dýchalo. Setřiďte nebo rovnou vyhoďte nepotřebné předměty, které se vám v bytě za rok nahromadily. Vyčleňte si několik dní a úklid si rozdělte podle místností nebo podle typu činnosti (mytí oken, čištění koberců, úklid skříněk…). A hlavně: používejte kvalitní čisticí prostředky, protože vám usnadní práci!

 

Žena a domácnost

Žena je ke své roli strážce rodinného krbu a soudržnosti rodiny předurčena z dávných dob, kdy muži obstarávali potravu a bránili svůj kmen, kdežto ženy se staraly o rodinu a teplo. Přestože jsou ženy pod tlakem rodinných, společenských i kulturních tradic, předsudků, tužeb i očekávání, neznamená to, že jediným zájmem žen musí být péče o domácnost! Ženy by měly být jakýmsi motorem nebo koordinátorem, ale není důvodu, proč by se do udržování příjemného prostředí domova nemohli zapojit i ostatní spolubydlící.

 

Přípravky značky Cif jsou ti praví pomocníci, kteří vám v předvánočním shonu usnadní práci. Díky čisticím přípravkům Cif se vyhnete opakovanému drhnutí, protože odstraňují špínu bez námahy.

 

Zúčastněte se soutěže a můžete získat sadu „Cif pro moderní ženu“, která obsahuje čisticí přípravky pro úklid vaší domácnosti. 

V kuchyni oceníte Cif Power Cream Kuchyň, nepřekonatelný v odstraňování mastnoty a připečených potravin, s vodním kamenem v koupelně si hravě poradí silný a přitom šetrný Cif Power Cream Koupelna.  Přípravky se prodávají v lahvi s rozprašovačem, takže je jejich aplikace snadná.

Okna a skleněné povrchy nejlépe vyčistí Cif na okna, který skvěle čistí a nezanechává šmouhy. Tečkou za velkým úklidem je čištění podlahy, Cif Brilliance snadno čistí a zanechává místnosti provoněné

 

Chcete vyhrát super úklidový balíček? Pak se zapojte do naší soutěže!