Chystáte se o víkendu na radostné vánoční nákupy?
Pokud ano, a navíc, pokud se budete pohybovat přímo v Praze, pak máme pro vás skvělý tip.

Po celý tento týden až do neděle 14.12.2003 můžete navštívit v Praze v Holešovicích veletrh stanů, spacáků, batohů, zimního oblečení a spousty dalších užitečných drobností, které se neztratí v žádném batohu ani pod stromečkem.
Tento veletrh najdete velmi snadno, ve střední hale Průmyslového paláce na Výstavišti v Holešovicích vždy od 10:00 - 19:00

Již tradičně tuto akci pořádá a zaštiťuje známá sportovní firma Holan.
Tisíce prodaných stanů v historii Holanových výstav stanů jsou zárukou objektivních informací a rad, založených také na zpětných vazbách zákazníků.
Ceny jsou příznivé, výběr veliký - nebojte se přijít do tohoto stanového městečka. Ochotní prodavači vám pomohou najít cestu z parametrů, tabulek a propagačních materiálů jednotlivých výrobců. Všichni jsou odborníci a vyznají se v „outdoorovém světě“ stanů, spacáků, karimatek, batohů, zimního oblečení….
Vyzkoušejte a uvidíte.

Nevíte ještě, co koupit pod stromeček vašemu partnerovi?
Jezdíte na hory nebo jen tak do přírody?
Potřebujete nové vybavení na hory?
Pak určitě tento veletrh navštivte, třeba se vám z nabídky bude něco hodit!
V sousední hale současně probíhají klasické vánoční trhy, takže je možno zakoupit i další spoustu neužitečností pro blízké, kterým "outdoor" nic neříká.

Pokud vás tato akce zajímá a chcete o ní vědět ještě něco víc, pak navštivte stránky www.holan.cz , kde se to všechno dozvíte  

        
Reklama