Do diskuze pod článkem Veselé Vánoce aneb trapasy na Ježíška jste mohly vkládat své soutěžní vánoční příběhy. Nominovali jsme několik nejhezčích, které se mezi sebou utkaly v lítém boji. Připomenout si je můžete zde.

 

O vítězce jste nakonec svými hlasy rozhodovali přímo vy. Nejvíce hlasů od vás v anketě dostala čtenářka s přezdívkou pajda. Získává od nás sprchový gel a kuličkový deodorant značky Fa a dětský bylinný čaj Baby Tea od Teekanne. Výhru očekávejte poštou.

 

Připomeňme si ještě jednou vítězný příběh ze zvířecí říše.

 

 „Před dvěma roky jsme našli v krabici u hřbitova kotě. Malinké, ještě se třemi sourozenci, nerez miskou plnou značkových granulí, kartáčky, vodou... krabice tam byla v neděli ráno, tedy v době, kdy bylo na 100 % jisté, že ji někdo najde. Jeden z kocourků skončil u nás. Já, která kočky vyloženě nemusím, jsem doma najednou měla pidizvíře, které se muselo umývat, masírovat a čistit, aby přežilo svoje odloučení od maminy. Na Vánoce už to byl pěkný Macek a tohle jméno mu taky zůstalo. Zbýval jen problém, co s dárkem. Kočkám jsme nikdy nic nekupovali, takže jsem nakonec dala na paní ve Zverimexu a koupila plastovou myšku se závažím, aby se lépe kutálela. Mně se hračka líbila, ovšem kocour se pevně rozhodl, že si svou první myš vychutná.
Vyhazoval ji do vzduchu, kutálel se s ní po podlaze, plížil se za ní pod křeslem a nakonec se rozhodl, že myš zabije a sní. Důkladně s ní zatřepal – a v tu chvíli mu myš vyletěla z čumáčku, odrazila se od stromečku a sejmula milého kocoura bravurní ránou do nosu. Kocour chvíli seděl a nevěřícně zíral, a pak jsem ho ještě mockrát viděla, jak zdálky obchází plyšovou myš a hodně opatrně do ní šťouchá tlapkou.“

 

Vítězce blahopřejeme a všem ostatním přejeme hodně úspěchu v dalších soutěžích.

Reklama