Vánoce se blíží, což je znát nejen na počasí, ale také na všude panujícím shonu. Rádi bychom Vám ušetřili čas, který je před Vánocemi tak vzácný, a zároveň poradili, čím můžete potěšit nejbližší. Máme pro vás tipy, které možná usnadní rozhodování, čím obdarovat zvídavé holčičky. Nejmenší děvčátka i mladé slečny už přemýšlejí, co všechno si o Vánocích přát, a jestli se jim jejich sny splní. Největším hitem jsou každoročně panenky, a nebylo a nejspíš ani nebude tomu kdy jinak. A co takové domečky a pokojíčky pro panenky, módní doplňky nebo DVD s pohádkami o krásných princeznách? 
 

S řadou dárků vám může pomoci panenka Barbie, protože nejedno dívčí srdíčko zaplesá nad skvělým domem Barbie, ve kterém je útulná kuchyň, obývací pokoj, koupelna se sprchou, splachovací toaleta a u dveří zvonek, který doopravdy zvoní. Barbie má také spoustu nábytku, kterým si mohou děvčátka dům zaplnit a mnoho dalších věcí, které do jejího domu patří. Zvonek u dveří, splachovací toaleta a sprcha vydávají skutečné zvuky. Balení obsahuje 50 kousků moderního nábytku a různých doplňků.

 

Jestli je vaše holčička ráda pohádkovou princeznou, úsměv na tváři jí vykouzlí Barbie Rosella, která je první skutečně zpívající panenkou. A zpívá česky, takže se holčičky mohou s panenkou učit nové krásné písničky. Společně s Rosellou budou v novém filmu Barbie jako Princezna z ostrova objevovat různá dobrodružství a poznávat zvířecí kamarády jako například slona Tiku, páva Azula nebo pandu Sagiho. Pro děvčátka, která mají ráda pohyblivé hračky, můžete pod stromeček darovat slona s otáčivým chobotem a panenkou Shelly. A ještě jeden tip pro cestovatelky. Potěší je třípatrový autobus s panenkou Polly Pocket nebo výletní parník Polly Pocket, se kterým mohou procestovat celý svůj dětský holčičí svět.