Lucia

Zlo se nezastaví před ničím. Proto ho musí zastavit ona. 

Skupina studentů kriminologie ze španělského města Salamanca odhalí existenci vraha, který své oběti aranžuje podle renesančních obrazů. Je možné, že teď znovu udeřil? Případ brutálně ukřižovaného madridského vyšetřovatele tomu nasvědčuje. Jeho parťačka Lucia Guerrerová se s pomocí studentů pouští do složitého vyšetřování. Společně budou čelit svým nejhorším obávám, vlastní minulosti – a pravdě, která je ohavnější než všechna zvěrstva z legend a mýtů.

637774ee9da4cobrazek.png

Více informací najdete ZDE.

Raci v hlavě

Podmanivý román o hledání vlastních kořenů v labyrintu 20. století 

Miku během devadesátých let vyrůstá v dětském domově v severočeském pohraničí a nemůže se dočkat plnoletosti. V den svých osmnáctin opustí Sudety a vydá se na cestu za lepším životem. A rozhodně to nebude procházka růžovým sadem – jeho odhodlání a podivné schopnosti ho vženou až do spárů mafiánského gangu. S jeho osudy se navíc prolíná snový příběh začínající s vypuknutím první světové války na zakarpatské Ukrajině, který potvrzuje jediné: Bez minulosti nejsme nic.

637775f8cf3afobrazek.png
Více informací najdete ZDE.

Pohádkový adventní kalendář

Nejoblíbenější pohádky v netradičním adventním balení 

Dvacet čtyři prosincových večerů do Vánoc, dvacet čtyři klasických pohádek před usnutím, které si užije celá rodina. Těší se na vás mnoho pohádkových postav, princezen i zvířátek. Uhádnete, kde se schovává Karkulka s vlkem, kde Sněhurka s trpaslíky, Koblížek nebo Tři prasátka? Nechte se okouzlit příběhy, které si zamilovaly celé generace dětí! A až si všechny pohádky přečtete, můžete si ze sešitků podle návodu na deskách vytvořit vlastní pohádkovou knížku.

637775bc86f84obrazek.png
Více informací najdete ZDE.
637776651072cobrazek.png

Reklama