Také někdy máte ten pocit, že doma není místo, kam byste ukryli dárek, aniž by ho někdo z rodiny nenašel? Co takhle to zkusit letos jinak? Vánoce bez překvapení mohou být větším překvapením, než si myslíte. Domluvte se s těmi, koho chcete obdarovat, na společném nákupu. Nejenže si tak vyberou opravdu to, co si přejí, ale i atmosféra nakupování se změní. Z hektického honu za dárkem se může stát příjemné odpoledne.

 

Kosmetická značka Dove v tomto svým zákaznicím a zákazníkům vychází vstříc, když uvádí sadu vánočních balíčků s produkty. Je jich totiž celkem 22 druhů. Zákazníci si tak mohou při společném nakupování užívat rozhodování, která varianta je ta pravá.

 

V nabídce vánočních balíčků Dove se mohou orientovat podle své oblíbené řady produktů nebo podle velikosti a typu balíčku. Naleznou v nich produkty řady go fresh s vynikající mladistvou svěží vůní, dále výrobky řady proage pro zralé ženy, tónovací nebo hedvábné produkty nebo také základní řadu značky Dove – Original.

 

 

Výrobky od Dove si můžete pořídit v dárkových boxech nebo v taštičkách o různých velikostech. Sbírku tašek, které ženy používají, si mohou rozšířit o klasické kosmetické taštičky na šminky nebo pomůcky do koupelny. Žena nikdy neodmítne novou kabelku, proto tento typ tašky nechybí ani ve vánoční nabídce Dove. České ženy jsou praktické, a tak ocení i větší tašku nebo kufřík, který se hodí pro kosmetiku na delší výlet. Nic nebrání ani tomu koupit si celou sadu tašek v jedné barvě. Obdarovaná žena pak bude ohromovat své kamarádky i partnery sladěností tašek při každé příležitosti. 

 

Letošní Vánoce s Dove tedy přejí rozhodování ve dvou. Ženy i jejich partnery nebo rodinné příslušníky to bude více bavit a vyberou si opravdu to, co jim udělá radost. Sváteční čas je ten nejlepší pro sdílení společných zážitků. Kdy jindy být spolu víc, než o Vánocích? Tak proč ne třeba při společném nakupování?

Reklama