Sotva jsme stihli vymést zpoza gauče poslední stopy jehličí ještě z loňska, už tušíme, že se blíží další, čerstvé. Ačkoli koledy zatím nechávají náš domácí jubox klidným, při nákupu pečiva v supermarketu se už přívalu Vánoc neubráníme. Zase jsou tu. Už od konce října. Alespoň tady v Praze.

 

Při zmínce o vánočním stromečku zatím tik v oku nemám, ale když se minulý týden objevila během chvilky hromada příspěvků pod otázkou:  Už pečete cukroví?", trochu jsem znervózněla. Měla bych už něco péct? Už jsem něco promeškala? Proboha! Já ještě nepeču! Ale pak jsem se podívala do kalendáře a uklidnilo mě, že k svátku Mikuláše mám ještě několik listů. Maminka začíná péct až po Mikuláši, o první adventní neděli. To se u ní se sestrou a babičkou vždycky sejdeme a pečeme společně. Taková dámská jízda. (Večer pak jíme většinou naložené ryby, protože se na sladké nemůžeme ani podívat.)

 

Podobných dotazů může padnout ohledně Vánoc celá řada. Už máte uklizeno? Už jste umyla všechna okna? Vypucovala koberce? Naleštila psa a kočku? Ne? Někomu to snad vadí?! Ženě-in tedy ne!
Je jí to fuk!
Chce si Vánoce užít v klidu a pohodě u příjemného povídání a zábavy. Bez stresů. Když neuklízela celý rok, na Vánoce to nevytrhne J.
Žena-in je připravena vás jako každý rok bavit, rozdávat dárky a sledovat důležité události tak, aby vám ušetřila čas a vy jste ke štědrovečerní večeři usedala odpočatá a v dobré náladě.
Takže, můžeme začít!

 

Naše redakce, kterou vám, doufám, během svátků více představím, pro vás připravila spoustu zajímavých soutěží. Budou zahajovány postupně, proto doporučujeme sledovat hlavní stranu magazínu.

 

Příloha je z velké části složena také z vánočních příběhů, historek, zpovědí, nápadů, zvyků či receptů od vás, čtenářek. Budeme moc rádi, když tu letošní zase o nějaké obohatíte. Ať jste tu jako doma.

 

Naše nedočkavá poštovní schránka: redakce@zena-in.cz – nezapomeňte uvést heslo Vánoce.

 

Už pomalu obcházím obchody a šmejdím po dárcích. Pro někoho už ho mám dávno dobře vymyšlený, jinde ještě dost tápu. Proto také spoléhám hodně na vás, milé čtenářky, že si zajímavé tipy nenecháte pro sebe. I proto je tu letošní vánoční příloha.

 

Prvního prosince zahajuje velká vánoční soutěž nejen o velké domácí spotřebiče. Doplní ji ještě jedna soutěž, ale tu si zatím nechám pro sebe. Čeká na vás také vánoční piškvorkový turnaj, do kterého se už dnes můžete přihlásit. Všechny potřebné informace k němu naleznete tady.

 

Vánoční povídání okořeníme soutěží o nejzajímavější vánoční recept na cukroví. Vzala si jej na starosti Dana a o kategoriích a cenách vás bude informovat brzy na hlavní straně magazínu.

 

Celým adventem vás provede vánoční příběh na pokračování. Kdo bude chtít, může se na jeho pokračování podílet. Opět je to hra o ceny a tentokrát ji pro vás nachystala Ivana.

 

Doufáme, že vás přílohou potěšíme, a vy potěšíte nás i ostatní svými příspěvky.


Takže i letos heslo zní: Hlavně v klidu!

 
Na vánoční přlohu se dostanete kliknutím na upoutávku na hlavní straně nebo později také přes horní navigační lištu.

Reklama