V průběhu roku vás seznamujeme s novinkami paštik Pâté du Chef. Za naši milou spolupráci jsme získali pro redakci dárek - paštiky Pâté du Chef s brusinkami. Paštika byla v keramické misce ve tvaru vánočního stromečku, vypadala opravdu pěkně, až se sliny sbíhaly. Jak nám paštiky chutnaly?

pastiky

Věra Forejtová

Paštiky Pâté du Chef mám velice ráda pro jejich jemnou chuť, ve které jsou výrazně cítit játra, a to je to, co dělá paštiku skvělou.
Vánoční paštika Pâté du Chef mne velice překvapila. Nemám totiž moc ráda, když slané je kombinované se sladkou chutí ovoce.
Ale u této paštiky jsem byla mile překvapena. Vůbec mi nasládlá chuť brusinek nevadila, ba naopak, podtrhovala nevtíravě jemnost paštiky.
Za sebe jsem byla velice spokojena a i manžel, který je na tom s chutí velice podobně, se olizoval. A v neposlední řadě, paštika v dárkovém balení stromečku vypadala moc pěkně a misku používám stále.

Klára Křížová

Mám odjakživa raději slané než sladké a dobré paštiky přímo miluju! Pâté du Chef jsou kvalitní a výborné! Mezi svátky se po ní jen zaprášilo, paštiky mají rádi všichni členové naší rodiny.

pastiky

Zuzana Sommerová

Vánoční brusinková paštika mě v první řadě oslovila svým designem. Sice jsem to neudělala, ale byl by to hezký vánoční dárek. Brusinková chuť mi moc chutnala, také proto, že brusinky mohu v jakékoliv podobě. Chutnala i ostatním členům domácnosti, kteří jinak ovocné příchutě u paštik moc nemusí

Klára Milošová

Vánoční paštika Paté du Chef mě potěšila hned dvakrát - dala jsem ji totiž jako dárek mým rodičům, ale samozřejmě že jsem ji s nimi i ochutnala. Moc se mi líbilo balení v keramické formě, kterou jsme si doma schovali k dalšímu použití... třeba jako forma na pudink určitě najde využití.
A co se týká chuti - paštiky Paté du Chef mám velmi ráda a už dlouho jsem jejich věrnou konzumentkou. Sice jsem to v poslední době trochu omezila - poté, co mi odbornice na výživu změřila tuky a zjistilo se, že bych opravdu měla přibrzdit v jejich konzumaci, ale stejně jí málokdy odolám. Všechny druhy mají výbornou chuť, na kterou se snadno vytvoří závislost.
Vánoční paštice Pafé du Chef dávám jednoznačně palec nahoru.

Reklama