Díváte se z okna a ani ve snu by vás nenapadlo, že by měla přijít zima a s ní spojené nejkrásnější svátky v roce? Možná ano. Babí léto ale velmi brzy vystřídají deště a s nimi spojené plískanice. Na Vánoce se rozhodně vyplatí být maximálně připravená. Především my ženy totiž potřebujeme dostatek prostoru a času pro vánoční úklid a pečení cukroví. V pořádku je nezbytné mít především osvětlení exteriéru a vánočního stromečku, případně jiných částí interiéru. Že má toto všechno na starosti váš muž? Pak jej raději zkontrolujte. Pokud ještě nic neobstaral, může se inspirovat třeba v tomto článku. Poradíme, jaká vánoční světýlka jsou dnes optimální.

LED technologie jasnou volbou

Vyhýbali jste se doposud nákupu zajímavého vánočního osvětlení hlavně kvůli spotřebě elektřiny? Tak na to můžete velmi rychle zapomenout! Vždyť moderní vánoční svítidla fungují maximálně ekonomicky. LED technologie totiž pracuje na vysoce úsporném principu. Na rozdíl od standardních wolframových žárovek neputuje elektrická energie primárně na vznik tepla. To je u LEDek pouze vedlejším produktem. Světelné řetězy a jiná LED světla mohou bez problémů i často blikat. Na funkci a výdrž světel to nemá žádný vliv.

LED

Pestré barevné spektrum

Pamatujete si na starší LED řetězy, které se vyznačovaly tím, že krytky světel byly v různých barvách, aby se dosáhlo pestrobarevného efektu svícení? U moderního LED venkovního vánočního osvětlení se můžeme setkat se spoustou zajímavých barevných odstínů. Do jaké barvy si exteriér nasvětlíte, je pouze na vás.

LED řetězy, deště a spousta jiných tvarů

Vybrat si dnes lze ze spousty nejrůznějších tvarů světýlek. Oblíbené jsou nejen zmiňované řetězy, ale také třeba světelné deště, případně jiné tvary. Pohled na osvětleného sněhuláka též není k zahození. S pestrou inspirací vánoční výzdoby si nemusíte dělat starosti. Například v eshopu T-zbozi.cz najdete spousty modelů osvětlení, z nichž si nebude problém vybrat.

LED

Reklama