Dárky by měly jít od srdce, tak, aby naplnily přání toho, pro koho jsou určeny. A zůstat fit chce být každý z nás. Proto GS připravilo vánoční nabídku, ve které se najde něco pro každého. Speciální vánoční balení obsahují nejen tablety navíc za skvělé ceny, ale i poukaz v hodnotě 500 korun na lázeňskou péči, a dokonce i soutěž o luxusní pobyty v lázních v ČR i v zahraničí pro dva.

Pro celou rodinu je vhodný extra silný a účinný multivitamin GS Extra Strong Multivitamin obohacený o unikátní Strong komplex: vitamin C, Activin, lutein, echinaceu. Starší generaci je určený výborný přípravek GS Extra Strong multivitamin 50+ s ginkem a sibiřským ženšenem pro podporu vitality. Těm, kteří si oblíbili Ginko, jež pomáhá k lepšímu soustředění a paměti, můžete věnovat GS Ginkgo Premium s hlohem pro správné prokrvení a hořčíkem pomáhajícím k normální funkci nervové soustavy. Pro každého, kdo si přeje mít zdravé srdce, jsou důležité nenasycené mastné kyseliny, které obsahuje přípravek GS Omega 3 CITRUS.

Pro všechny: Klouby

Ty, kteří se chtějí starat o svoje klouby a chrupavky, potěší speciální vánoční edice GS Condra DIAMANT – jedinečného doplňku stravy pro klouby v nejvyšší možné kvalitě a s extra silným obsahem glukosaminu sulfátu na trhu. Tato látka, uznávaná odborníky na celém světě, je součástí kloubních chrupavek a je důležitá pro jejich pružnost.

Pro rodiče: spousta energie na každý den

Na podporu vitality, při nadměrném stresu nebo při zvýšené zátěži je výborný GS Koenzym Q10 Premium obsahující vysoce kvalitní koenzym Q10 s vysokou vstřebatelností. Navíc přináší koncentrovanou sílu hlohu pro správnou činnost srdce a cév. Ještě k tomu je obohacený o biotin pro normální energetický metabolismus. A pokud si nejste jisti, univerzálním dárkem může být GS Vitamin C se šípky. Vitamin C je důležitý pro naši imunitu, zejména v zimním období.

Navíc: Vánoční soutěž

I letos můžete s GS soutěžit o atraktivní ceny a vyhrát exkluzivní pobyty v lázních, kde se můžete doslova nechat zahrnout špičkovou péčí. Hraje se o výlety celkově v hodnotě čtyři sta tisíc korun a soutěžící si mohou vybírat z 5 zemí s vyhlášenou tradicí lázeňství: Maďarska, Rakouska, Slovenska, Polska a samozřejmě Česka. Ale také pro ty, kteří nezískají jednu z hlavních cen, je připravena výhra: 500 Kč na luxusní lázeňské pobyty ve formě poukazu. Soutěž probíhá od 1. listopadu až do konce ledna 2019.
 
Všechny vánoční přípravky můžete zakoupit v lékárnách nebo si je nyní objednat v našem e-shopu GSKLUB.CZ

Přejeme vám krásné a pohodové svátky!

Reklama