hariboObdobí, které má většina z nás spojené se svátky pohody a klidu, se nezadržitelně blíží. Vánoce milují nejen děti, ale i dospělí. Společnost HARIBO, přední výrobce cukrovinek, proto i letos připravila limitovanou edici svých výrobků, které předvánoční a vánoční atmosféru zcela jistě umocní. Vánoční „Zlatí medvídci" s medvídkem se Santovou čepičkou na obalu udělají radost všem milovníkům tradičních HARIBO laskomin. Hlavně děti se pak budou nadšeně radovat z HARIBO adventního kalendáře, který jim zkrátí dobu čekání na Štědrý den. HARIBO adventní kalendář s dvaceti čtyřmi okénky obsahuje směs oblíbených želatinových laskomin od mini balení „Zlatých medvídků“, oblíbených „Happy-Cola“ nebo ovocných karamelek MAOAM až po malé dárečky. Dárkové balení GUMMI GAUDI je plný překvapení - šesti set třiceti gramové balení v sobě skrývá široký výběr mini HARIBO sáčků Goldbären, Saft Goldbären, Happy-Cola, bonbony Tropifrutti, Jogi-Bussi a další oblíbené druhy želatinových laskomin.

„Stejně jako každý rok i letos myslíme na vánoční produkty, které potěší nejen děti, ale i dospělé,“ říká pan hariboRostislav Němec, obchodní a marketingový ředitel společnosti HARIBO Česká republika . „Na český trh uvedeme adventní kalendář, který v dětech vyvolává každé ráno překvapení a radost. Balení GUMMI GAUDI uspokojí zase každého mlsala. V tomto mixu balení si svůj oblíbený želatinový bonbon najde jistě každý. Další jsou tradiční „Zlatí medvídci - Goldbären tentokráte s motivem Vánoc, stále nejoblíbenější produkt sortimentu HARIBO,“ dodává Rostislav Němec.

Adventní kalendáře potěší hlavně děti. Ty každý rok netrpělivě čekají, která z jejich přání se jim pod stromečkem vyplní. HARIBO adventní kalendář v sobě skrývá nejedno překvapení. Každý den při otevření okénka najdou děti různé druhy želatinových bonbonků, od tradičních HARIBO „Zlatých medvídků“ v mini balení přes ovocné karamelky hariboMAOAM, až po želatinové bonbony „Happy cola“ tvaru a příchuti oblíbeného nápoje „Coca cola“. Kromě laskomin jsou v okénkách ukryty i dárečky. To vše dětem jistě zpříjemní chvilky při čekání na den „D“.

Vánoce jsou svátky plné tradic - odlévání olova, rozkrajování jablka či házení pantoflem. I společnost HARIBO proto v předvánočním čase přichází se svými tradičními „Zlatými medvídky“ ve vánočním balení, na kterém je vyobrazen dětmi tolik oblíbený HARIBO medvídek se Santovou čepičkou. Děti i dospělí si opět pochutnají na lahodných HARIBO medvídcích a navíc prospějí svému tělu dávkou želatiny. Toto balení bude navíc krásně ladit s Vaším svátečním stolem.

HARIBO mix GUMMI GAUDI je velké balení mini sáčků sedmi druhů nejoblíbenějších želatinových cukrovinek HARIBO. Vybere si opravdu každý. Balení obsahuje 8x mini balení oblíbených colových bonbonků „Happy-Cola“, 8x mini sáček s želatinovými dudlíky, 8x mini „Tropifrutti“, 2x mini „Jogi-Bussi“, 2x mini „Goldbären“, 2x mini „Roulette Rollen“, 1x mini „Roulette Cola Rollen“, 1x mini „Saft Goldbären“.


Hans Riegel založil společnost HARIBO v roce 1920 pod názvem HARIBO - Hans Riegel Bonn. O dva roky později vytvořil „Tančícího medvídka“ - figurku z želé s ovocnou příchutí. Tato figurka se stala později světově proslulou jako HARIBO „Zlatý medvídek“ - „Goldbären". Své želatinové výrobky dodává téměř do stovky zemí světa. „Zlatí medvídci“ jsou vyráběni z želatiny přírodního původu. Od poloviny třicátých let dodnes jsou prezentovány produkty HARIBO známým sloganem: „HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým“. Želatina je produkt přírodního původu a je zdrojem bílkovin pro stavbu kolagenu. Kolagen se vyskytuje ve všech typech pojivových tkání. Je přítomen v pokožce, šlachách, kostech a zubech, v chrupavkách a dokonce i ve stěnách krevních cév. Kromě toho neobsahují tuk ani cholesterol, proto je můžeme bez obav konzumovat i při nízkotukové a nízkocholesterolové dietě.

Reklama