Vánoční nápojové sety zdobené oroplastikou

Punc výjimečnosti můžete vánočním setkáním dodat přípitkem ze sklenic Moser – z kolekce Brandy & Cognac. Okraj zdobený 24karátovým zlatem je inspirovaný pletařským vzorem a stejně jako doušek dobrého drinku okamžitě zahřeje. Stačí si jen vybrat jeden z tradičních motivů s polárním sobem či sněhovou vločkou.

6356883fa40f3obrazek.jpg
 
Diva ve svátečních šatech

Jako diva je označována nejen výjimečně talentovaná operní pěvkyně, ale také unikátní křišťálový objekt Diva sklárny Moser, který je fenoménem „božské“ umělkyně inspirován. Minimalistickou vázu broušenou na osm hran můžete v konfigurátoru MyMoser dozdobit jmelím. Tento motiv byl vytvořen za pomoci umělé inteligence (analýzou tisíců obrázků) a dokončen lidskou rukou, která jediná dokáže vzor zpracovat tak, aby ho mohli rytci napodobit do posledního detailu.

635688ef069aaobrazek.jpg
 
Kreativní a zlatý Moser

Aby na vašem dárku bylo znát, že jste do něj vložili kus ze sebe, můžete vytvořit vlastní originál v online prostředí. V MyMoser najdete kromě vázy Diva další produkty i motivy známých výtvarníků. Nebo se do světa sklářského umění můžete ponořit osobně po boku mistrů sklářů. Kreativní prohlídka sklárny může být tím nejlepším dárkem, příležitostí udělat si na sebe vzájemně čas a vyrazit na trochu jiný výlet do Karlových Varů.

635688c87ff65obrazek.jpg
 
Zatímco kreativní okruh naší sklárnou nabízí možnost vyzkoušet si rytecké řemeslo, zlatá prohlídka je příležitostí, kdy si můžete sami vyzkoušet dvě techniky dekorativní. Sklenici, na kterou pískováním přenesete vybraný motiv, dozdobíte v rámci prohlídky 24karátovým zlatem. Výsledek vašeho snažení po vypálení pak doputuje k vám domů do tří pracovních dnů.
 
O značce Moser 

Již 165 let nesou výrobky karlovarské sklárny jméno svého zakladatele, rytce a obchodníka Ludwiga Mosera. Společnost MOSER, a.s., se sídlem v Karlových Varech pokračuje v?jeho stopách a tradiční ruční výrobu dále rozvíjí. Její díla, která jsou vyráběna z kvalitního bezolovnatého křišťálu, směřují na český trh, stejně jako na ten mezinárodní. Díky tomu dnes firma patří mezi přední české exportéry, a reprezentuje tak celosvětově umění českých sklářů. Moser je členem společenství Comité Colbert, které si klade za cíl udržet a rozvíjet tradiční rukodělnou výrobu luxusních výrobků.

Více naleznete na www.moser.com
63568903a5d48obrazek.jpg