flora

Nákupní galerie Palác Flóra připravila pro své zákazníky vánoční akce, které podpoří klidnější prožití svátečního klidu a pohody již v čase předvánočního nakupování. Od 5. prosince zavoní před hlavním vchodem z kiosků vůně purpury, pečených kaštanů či tradičního trdelníku. Za každých tisíc korun utracených v obchodech Paláce Flóra, zabalí originálně balící služba zákazníkům vybraný dárek. V pravidelném intervalu patnácti minut vyhraje vždy jeden z nakupujících hodnotné dárky, jako například šperky značky Lavie Diamonds, dárkové poukazy od Dyrberg/Kern či dárkové balíčky Body Basics nebo Fann parfumerie v celkové hodnotě téměř 700 000 Kč. Spojit nákupy s vánoční pohodou tak již nebude nereálné.

„Vánoce a především období spojené s jejich přípravou je všeobecně spojováno se shonem a nákupy. Rádi bychom našim zákazníkům zpříjemnili předvánoční nákupy a umožnili jim na chvíli se zastavit a vychutnat si klasické momenty Vánoc,“ uvádí Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Potěšit je chceme maličkostmi, které jim navodí chvíle odpočinku a pohody. Mezi ty patří například otevření šatny, do které si budou návštěvníci moci odkládat svršky, a nakupování se tak stane snadnější,“ dodává Zuzana Trédlová.

Vánoční atmosféra zavládne již před hlavním vchodem Paláce Flóra. Od 5. prosince zde návštěvníci budou moci ochutnat klasické vánoční dobroty, mezi které patří vařené kaštany, trdelník, sýry či oblíbené teplé nápoje. Zavoní zde jmelí, purpura i františek a k zakoupení budou skleněné i dřevěné hračky a dekorace. Čím déle budou zákazníci nakupovat, tím větší šanci budou mít na výhry, protože každých 15 minut vyhraje jeden z nich hodnotnou cenu. Půjde například o šperky značek Lavie Diamonds, nákupní poukazy Dyrberg/Kern či dárkové balíčky Body Basics. Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a vhodit svou odpověď do sběrného boxu. Při losování výhry ukáže zákazník hostesce účtenku z Paláce Flóra z daného dne.

Každý zákazník, který v termínu od 10. do 23. prosince nakoupí v Paláci Flóra zboží v hodnotě 1 000 Kč, si může nechat zadarmo zabalit svůj dárek do speciálního designového obalu Paláce Flóra. Tuto službu naleznou zákazníci ve třetím patře naproti hlavnímu vchodu a v prvním patře v kiosku balící služby Giftisimo. Pro 80 nejrychlejších zájemců se navíc otevře v termínu od 1. do 10. prosince bezplatný kurz balení dárků. Stačí zavolat na telefonní číslo 255 741 703 a být mezi prvními.

Prožijte si své Vánoce v Paláci Flóra!

Nákupní galerie Palác Flóra byla otevřena 20. března 2003 a za necelé čtyři roky své existence si dokázala získat přízeň nejen obyvatel okolních částí Prahy. Důkazem je neustále rostoucí návštěvnost i zájem obchodů o možnost prodeje v této galerii. Palác Flóra, nákupní galerie ve středu Prahy, nabízí svým návštěvníkům 119 značkových obchodů domácích i světových značek, 8 kinosálů Cinema City, jediné kino IMAX v České republice, restaurace, kavárny, služby, dětský koutek a podzemní parkoviště, ale především příjemnou atmosféru. Paláce Flóra důsledně dbá na dodržení svého motta „Jedinečný zážitek z nákupu“.