Se značkou Syoss jste se mohli poprvé seznámit letos na jaře. Přináší výrobky profesionální vlasové péče, jež jsou určeny pro domácí použití a lze je koupit v běžném prodeji. Obsahuje vše, co pro dokonalou péči o vaše vlasy potřebujete: šampón, kondicionér a vlasovou kúru. Značka Syoss nabízí čtyři různé řady přípravků, které vyhovují odlišným požadavkům různých typů vlasů.

Přípravky Syoss přicházejí s optimálním řešením pro všechny moderní ženy, které považují upravený vzhled za důležitou součást své osobnosti, ale nechtějí ztrácet čas vysedáváním v kadeřnických salonech. Kompletní systém značky Syoss nabízí profesionální vlasovou péči jako od kadeřníka, která je ale dostupná v běžných obchodech. Každý den si můžete užívat pocit, že jste právě opustila vlasové studio. To nejkvalitnější a vysoce účinné složení všech přípravků zajistí vše potřebné pro nádherné a zdravě se lesknoucí vlasy.

Značka Syoss nabízí ten nejvhodnější systém vlasové péče pro každý typ vlasů. Vybírat můžete mezi řadami Syoss Shine Boost, Syoss Repair Therapy, Syoss Volume Lift a Syoss Color Protect.

Tip na vánoční dárek

Pokud chcete obdarovat někoho z vašich blízkých balíčkem s přípravky vlasové péče, je pro vás náš tip jako stvořený. Taštička Syoss nabízí vše, co k péči o vlasy patří.

Syoss

Syoss taštičky obsahují šampón, balzám a pečující přípravek a jsou ve dvou variantách:

  • Repair Therapy
  • Shine Boost

Dárkové sady od společnosti Henkel si můžete prohlédnout ZDE

Reklama