Vánoční dárky od SchaumyOblíbili jste si přípravky pro péči o vlasy od značky Schauma? Nebo někdo z vašich blízkých či přátel? Dárky od Schaumy jsou určené ženám nebo malým slečnám!

Sníte o silných vlasech plných objemu? Potřebujete přípravek pro vlasy, který je posílí? Nebo někdo z vašich blízkých? Pak se ve výběru vánočních kosmetických dárků zaměřte na takové přípravky, které objem vlasům dodají a posílí je. Naším tipem je letošní novinka Schauma Q10. Obohacující řada s koenzymem Q10 účinně řeší problémy zralých vlasů. Posilují je, dodávají jim větší objem a úžasnou poddajnost. Tyto přípravky také pomáhají stimulovat tvorbu keratinu. Slábnoucí vlasy, jež vyžadují intenzivní péči, posiluje a vrací jim jejich přirozenou pružnost. Výsledkem jsou oživené vlasy, plné objemu a poddajné až k samým konečkům. Tyto přípravky najdete v připravených vánočních balíčcích.

V balíčcích také najdete novinku letošního podzimu - pečující řadu Schauma Pro lesk barvy. Přípravky šampon, balzám, kúra a sprej nabízí recepturu se systémem Shine-Reflex-System a UV filtrem. Díky tomuto složení spolehlivě uchová barvu vlasů a lesk posiluje až o 100 %. UV filtr chrání vlasy před vysycháním a barvu před vyblednutím.

Schauma také nezapomíná na řadu pro děti - pokud tedy potřebujete dárek pro malou slečnu, dárkovým balíčkem od Schaumy jí uděláte radost! V balíčku je také zubní pasta Vademecum Kids pro děti.

Z jakých balíčků si letos můžete vybrat dárek pod stromeček?

Schauma - kazety (obsahují šampon a balzám)

schauma

  • Pro lesk barvy
  • Regenerace & Péče
  • Q10

DMOC: 129,90 Kč

Schauma - prémiová taška (obsahuje šampon, balzám a pečující přípravek)

schauma

  • Schauma Q10

DMOC: 229,90 Kč

Schauma - dětské tašky (obsahují 2 šampony a zubní pastu)

schauma

  • Kids červená
  • Kids modrá

DMOC: 159,90 Kč

 

 

Reklama