hra1.jpg

Originální dárek pro tetu, babičku i kolegyni
Prakticky pro každého vyberete originální dárek na stránkách www.kitl.cz. Malá firma z Jablonce nad Nisou vyrábí poctivé sirupy, medoviny a zázvorové přípravky na podporu imunity. V nabídce jejich dárkových balení si s jistotou vyberete!

Oblíbeným dárkem, který ocení všichni milovníci medoviny, je Kitl Medovina v dárkovém balení s likérkami nebo v kombinaci s Životabudičem na povzbuzení. Kitl Medovina je obohacená o 4 bylinky v BIO kvalitě a neobsahuje žádný řepný cukr, není dolihovaná. Během dlouhé zimy ji vaši blízcí určitě ocení.

s1.jpg s2.jpg

Dárkové balení pro tatínka a dědečka
Na dobrou noc potěší Šláftruňk, který se vyrábí z kvalitního révového vína a 7 léčivých bylin na uklidnění. Díky tomu pomáhá uklidnit a uvolnit od napětí, a přiznejme si, kdo z nás se nepotřebuje o Vánocích trochu uklidnit. Šláftruňk je součástí dárkového balíčku Kitl Apatyka.

hra2.jpg

Pro kamarádku, kolegu a každého, kdo miluje kvalitu
Milovníky míchaných nápojů a rodiny s dětmi potěší sirupy Kitl. Věnovat je můžete jen tak, i samotná lahev má originální balení. Dárková balení sirupů obsahují hned několik chutí podle vašeho výběru. V ovocné řadě Syrobů Kitl najdete malinový, grepový, jahodový, višňový, pomerančový, citronový a černorybízový sirup. Všechny s velmi intenzivní chutí. V bylinné řadě můžete vybírat mezi zázvorovým, bezovým a mátovým sirupem. Zázvorový sirup je v zimě nejoblíbenější, vyrábí se z čerstvě vylisované šťávy BIO zázvoru. Díky šetrnému zpracování si uchovává maximum účinných látek.

hra3.jpg

Na podporu imunity pro každého
Luxusním a přitom velice praktickým dárkem je doplněk stravy Kitl Eligin Bio – extra silný zázvor na podporu imunity. Radost udělá aktivním sportovcům, manažerům, kteří nechtějí zameškat ani den v práci; seniorům, pro které je současná doba obzvlášť náročná, ale i maminkám od rodin, v nichž si děti předávají jednu virózu za druhou.

hra4.jpg

Inspirujte se při vánočních nákupech na www.kitl.cz a vybírejte dárky v klidu, bezpečně a bez zbytečného stresu.

Klidné Vánoce přeje Kitl!
619f8ddcb7064obrazek.png

Reklama