Dnešní téma je pro mě jako dělané, ale spíše ve věci realizace než slohové práce. Jsem totiž člověk, který je pro každou legraci, ráda se zapojuji do různých her, nástrah, srandiček, lotrovin a všeho toho, co dokáže pobavit nejen mne, ale i ostatní.

 

Máme skvělou partu lidí, která spolu drží už od školních let a nyní si tvoří konkurenční partu už i naše děti.

Každé léto pečeme selátka, zpíváme při kytarách, hrajeme různé bojové hry, zkrátka si užíváme. Předloni na konci léta jsme takhle seděli v naší oblíbené hospůdce a hodnotili uplynulé prázdninové akce, smutnili nad tím, že léto je nenávratně u konce a nás už pomalu čeká ten předvánoční shon a plány na Silvestra. A právě Vánoce nám vtiskly nápad, že si je zkrátka uděláme už s předstihem.

Vše jsme měli promyšleno do detailů, třeba i to, aby byly naše Vánoce bílé. Protože v té době můj manžel hrál hokej a už se trénovalo na ledě, domluvil, že si přijedeme s několika vleky pro sníh, ten se potom nasypal na příjezdovou cestu k naší hospůdce, a to až k jejím dveřím. Jistě si dovedete představit, jak se tvářili kolemjdoucí lidé, ale my zarytě mlčeli a drželi naše tajemství až do konce. Nechyběl samozřejmě  ozdobený stromeček, v kuchyni nám majitel hospůdky smažil kapry a my se zatím doma připravovali na tu slávu.

Slunce pálilo jako nikdy a my se pomalu začínali scházet, respektive sjíždět. Já s manželem oblečeni v zimních kombinézách, čepicích a rukavicích jsme zvolili sáňky, takže mě na nich přivezl po cestě do hospůdky, následovali kamarádi na lyžích, běžkách, samozřejmě ve stylovém oblečení a ověnčeni dárky pod stromeček.  Když jsme byli všichni na místě, posilnili jsme se slivovičkou… aby ne, v takové „zimě“… A když jsme si užili bujarého potlesku a uznání od místních štamgastů, ale i kolemjdoucích, odepnuli jsme nástroje, sundali bundy a zasedli ke ŠTĚDROVEČERNÍ TABULI. Do toho nám krásně hrály koledy a my se neuvěřitelně bavili. Pak došlo na rozdávání dárků. Byly samozřejmě ručně dělané, např. pletené ponožky, samorosty, lodičky ze dřeva, 30 let staré boty i oblečení…. Potom proběhlo rozkrajování jablek, lití olova, pouštění lodiček, zpívání koled, pojídání cukroví…

           

Co Vám mám povídat, bylo to úžasné a nezapomenutelné. Když jsme se v 5 hodin ráno trousili domů, už jsme se těšili na Silvestra….. 

 

Příjemný pátek a krásný víkend Vám všem

nikinik

 


Milá nikinik,
obdivuji všechny, kdo mají rozvinutý smysl pro recesi a to vy i vaši přátelé máte.

 

Dnes je pátek, všech bláznů svátek. Perný týden se blíží ke svému dlouho očekávanému finále. Dnešním tématem jsou blázniviny, příhody praštěné, až uhozené, naše i cizí. Stejně jako recese a příběhy sahající na a někdy až za hranice mystifikace.

 

Máme pro vás nachystány dárečky a to mystifikace není.

Na našem stole na vás čekají dvě ulítlé kabelky v ceně  cca 600 Kč, Dvě balení Pharmatonu Activit, který je vhodný k užívání zvlášť v pátek - působí totiž proti únavě, a také se tu na nás směje jeden ještě zabalený a nepoužitý, velký kartáč na vlasy. A k tomu tu máme spoustu drobností.

 

Tohle vše rozdělíme mezi vás, co nám pošlete nějakou ztřeštěnou historku nebo fotografii.

 

A navíc! dnes začne druhé kolo Velkého říjnového turnaje v piškvorkách.

 

Vyhodnotíme včerejší anketu o nejlepší středeční erotický příběh!

 

Vyhlásíme vítěze včerejší hledací soutěže

 

A hlavně vyhlásíme bleskovou soutěž. V kolik ale neřekneme. Sledujte hlavní stranu magazínu a vzkazy.

 

Přejeme krásný den!

 

A nikinik posíláme Pharmaton Activit, aby měla energii na podobné vylomeniny i na podzim. Co třeba Velikonoce :) Aha chápu, to asi ne, že - to není svátek oblíbený ženami ...

 

Reklama