Do Štědrého dne zbývá ještě celých 35 dní, ale na Vaření zavládne vánoční atmosféra už po neděli. Není to proto, že bychom vás chtěli nutit do předčasného pečení, nakupování nezbytných ingrediencí či sepisování seznamů, co všechno letos upečete či uvaříte.

Je to proto, že jsme pro vás připravili tolik receptů, tipů a překvapení, že by se nám do jednoho předvánočního týdne nevešly. Tak vám je raději budeme dávkovat postupně, každý den kousek.

Ve vánočním speciálu Vaření si vybere určitě každý. Připravujeme recepty na klasické pečené i nepečené cukroví, slané pochoutky, tipy na chutnou štědrovečerní večeři, ale i na lahodné nápoje. Nebudou chybět recepty na diabetické či bezlepkové cukroví a také tipy na dietní mlsání.

V pondělí odstartujeme Vánoční soutěž s Vařením. Podrobnosti si zatím necháme pro sebe, abyste se měly na co těšit...

První týden se budeme věnovat především pečení perníčků. Připravíme si těsto a na konci týdne z něj také upečeme křupavé pochoutky pro děti do Mikulášské nadílky.

Druhý týden si, kromě další receptů, představíme oříškové a kakaové těsto a co všechno se z něj dá upéct.

Třetí týden věnujeme křehkému těstu, čtvrtý týden oblíbenému lineckému.

Poslední týden se vrhneme na nepečené cukroví a samozřejmě také na přípravu slavnostní večeře. Ne každý se totiž těší na tradičního kapra a bramborový salát.

Mezi recepty samozřejmě nebude chybět ani vánočka a spoustu dalších tradičních i netradičních receptů.

Doufám, že se vám s naším magazín bude příjemně vařit a péct a že i díky nám prožijete krásné Vánoce.

Reklama