Taťána Kuchařová se v sedmnácti letech přihlásila do soutěže Miss ČR a v roce 2006 získala nejen tento titul, ale i titul Miss Sympatie České republiky a (jako vůbec první naše modelka) titul Miss World, na trůně nejkrásnější ženy světa vystřídala Islanďanku Unnur Birna Vilhiálmsdóttir. V roce 2007 uvolnila trůn Číňance C´ Ling Čang.

To, že titul Miss Sympatie nezískala náhodou, jsme si všimli nejenom my při našem krátkém rozhovoru, ale i kontroverzní pražský radní Milan Richter. Jejich vztah si prošel bouřlivou pornografickou zkouškou. Ne snad, že by jeden z partnerů odtajnil nějaké temné stránky minulosti, na veřejnosti se však objevil poměrně realisticky kreslený komiks o intimních chvílích tohoto páru.

Taťána Kuchřová
(v několika bodech)

  Kdy se narodila: 23. prosince 1987
  Kde se narodila: v Trnavě
  Znamení: Kozoroh
  Studuje: Metropolitní univerzitu Praha
  Založila: Nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci (www.krasapomoci.cz)
  Úspěchy: Miss ČR 2006, Miss Sympatie ČR 2006, Miss World 2006
  Míry: 90-62-90
  Výška: 175 cm
  Váha: 56 kg

Internetové stránky Taťány Kuchřové:
www.tatanakucharova.cz

Kam se chystáte na Vánoce?
No, kam. Domů, domů přece. Miluji tradice, miluji Vánoce, jsou to svátky klidu. Navíc třiadvacátého mám narozeniny, jsem ráda, když se všichni sejdou a mám kolem sebe své milované lidi. Kde jinde je trávit než doma?

Co byste si přála pod stromeček?
Zdraví, lásku, spokojenost, a aby se mi dařilo (smích).

Ptal jsem se spíš na dárky...
Já ještě nevím, co dostanu – bude to překvapení. Na dárky si nijak zvlášť nepotrpím, jsou hodnotnější věci.
Udělá mi radost každá drobnost, která je věnovaná z lásky. Materiální věci a dary, brilianty, šperky, šaty, to všechno mě obklopuje v modelingu – mám to dennodenně při práci a netoužím po tom. V soukromém životě mám jiná přání.

A co vy sama, obdarováváte? Už máte dárky nakoupené?
Obdarovávám. Dárky nakoupené už většinou mám. Nakupuji hlavně v zahraničí, snažím se tam vybírat originální dárky. Třeba něco, co mi připomene situaci v zahraničí, o které ráda vyprávím.
Vždycky dárky ráda zvláštně balím, aby byla při rozbalování legrace – užívám si hlavně ty momenty.

Už jste někdy nějaký dárek vyrobila?
Vyráběla jsem hodně, když jsem byla malá, a vlastně až do puberty. Já mám dvě mladší ségry, se kterými jsme vždycky něco tvořily. Vzpomínám si (smích), jak jsme dělali takové ty sklenice, do kterých nasypete různé vrstvy, já nevím, třeba čočku, písek, jinak barevný písek a tak dále... Jednou se nám stalo, to jsme z toho všechny tři skoro brečely, že jsme babičce věnovaly právě takovýhle náš výtvor. Byly jsme na to strašně pyšné a hrdé, jenže v tom byla čočka a nějaké fazole, do Vánoc se to zkazilo. Babička to otevřela a všechno bylo modro-zeleno-fialové...

Takže dárek hrál všemi barvami...
Bylo to hrozné, ale babička z toho měla stejně radost. To bylo na tom všem úžasné.

Ještě se vás teď před Vánoci zeptám, jak udržujete štíhlou linii?
Jak? Právě tak, že si ji nedržím. Opravdu, od té doby, co jsem se přestala hlídat, nemám problémy s váhou. Víc nevím, co bych k tomu řekla.

Takže klidně mlsáte?
Když mám na něco chuť, dám si. Pak mám hodně dlouho klid, takže žádné chuťové výkyvy nemám.

Cvičíte?
Pohyb mám ráda. Odmalička jsem byla vedená ke sportu. Táta je velký sportovec, vždycky z nás chtěl mít takové kluky, ale má tři holky. Od mládí plavu, věnovala jsem se tanci, hraji tenis... Vždycky, když mám volno, tak něco dělám – jsem v tomhle hodně energický člověk. Je to fajn, baví mě to a možná i díky tomu se nemusím trápit s jídlem.

Co Taťána popřála k Vánocům čtenářkám Ženy-in?

Co byste přáli Taťáně k Vánocům vy?

Reklama