Sněhová cukrovinka

Není nic krásnějšího než Vánoce na sněhu, které vykouzlí tu pravou adventní atmosféru. S čokoládovou cukrovinkou Milka Snow Balls Milk nebo Oreo budete zasněžené vánoční náladě zaručeně blíž. Nejjemnější mléčná čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná krémovou náplní z lahodného alpského mléka či sušenek Oreo potěší malé i velké labužníky. Zažijte to pravé sněhové dobrodružství!

637c9bb73d92eobrazek.png
Snowballs Milk / Oreo
112g za doporučenou MOC: 89,90 Kč

Tradiční odpočítávání

Adventní kalendáře jsou neodmyslitelnou součástí předvánoční atmosféry. Již tradičně nám zpříjemňují odpočítávání dní do Štědrého večera adventní kalendáře od Milky,v nichž se ukrývají nejjemnější čokoládové postavičky. Jsou vyrobeny z čokolády z alpského mléka a radost z nich bude mít celá rodina.

637c9bccd9edeobrazek.png
Adventní kalendář
200g za doporučenou MOC: 179,90Kč

Pro milovníky Oreo – s každým okénkem Vánocům blíž!

Tradice odpočítávání dnů adventu je součástí předvánoční nálady snad ve všech domácnostech.Každodenní připomínku rodinné pohody si Milka připravilataké pro milovníky Oreo sušenek. V políčkách adventního kalendáře najdete oblíbené Oreo cukrovinky, takže při čekání na Štědrý večer vás každý den překvapí jeden malý dáreček. A Vánoce jsou tu!

637c9bdb9905eobrazek.png
Adventní kalendář Oreo 280 g za doporučenou MOC: 249,90 Kč

Nejmilejší Santa

Pověstný čokoládový Santa od Milky má v čase adventu své právoplatné místo již několik let. Úsměv totiž dokáže vykouzlit na tváři i těm nejmlsnějším jazýčkům. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky dotvoří předvánoční atmosféru. Čokoládové figurky se navíc skvěle hodí jako milulášská nadílka, kterou ocení každý bez rodílu věku. 

637c9bf9b406fobrazek.png
Santa 45g za doporučenou MOC: 29,90 Kč

Santa 90g za doporučenou MOC: 55,90 Kč

Plyšová nadílka

Vánoční sob, Santa či medvídek? Kolekce tří plyšových hraček s bohatou nadílkou plnou alpské čokolády v té nejjemnější podobě oslní každého, kdo se už nemůže dočkat Vánoc. Zapojte plyšáky domikulášské nadílky pro vaše nejmenší a užijte simoment radosti z krásného dárkového balení!

637c9c23b7a92obrazek.png
Milka plyšák
96g (3 dizajny) za doporučenou MOC: 199,90Kč

Reklama