Legendární volkswagen

puzzle ve třetí dimenzi

5a157a3ae2e5dobrazek.pngVšichni jsme někdy skládali puzzle. Ale stovky drobounkých dílků sestavovaných hodiny do jednoho obřího plochého obrazu – to už dneska nikoho neohromí. Vyzkoušejte raději něco nového. Modeláři se spojili se skládači puzzle a dali vzniknout novince – stavebnici zvané 3D puzzle. Puzzle, ze kterých složíme reálný trojrozměrný model! V tomto případě sestavíme 162 plastových dílků, které budou držet pohromadě díky technologii Easyclick. Nepotřebujeme žádné lepidlo, žádné nástroje. Stačí jen trocha šikovnosti a trpělivosti. Během chvilky budeme mít před sebou věrný model legendárního Volkswagenu. Vyzkoušejte nový rozměr oblíbených skládaček. Postavte model z 3D puzzle a staňte se sběratelem úchvatných modelů.
 
Volkswagen mohou otestovat 3 maminky.


 
Tarantule na dálkové ovládání

Tak trochu krutý žertík
 
5a157a790d13eobrazek.pngMáte strach z pavouků? Tak tenhle rozhodně není pro Vás! Tato obří plyšová tarantule vypadá skutečně jako živá. Navíc se tak i pohybuje! Díky dálkovému ovládání je téměř k nerozeznání od opravdového obřího pavouka. Pokud jste milovníkem kanadských žertíků, nesmí tento odpudivý mazlík ve Vašem arzenálu za žádnou cenu chybět. Jen si představte, jaká mela se strhne, až na rodinné večeři z pod stolu vyběhne tato obludka a jejích osm nohou se mimoděk otře o kotníky uječené sestřenice. A nebo když se tenhle chlupatý miláček z ničeho nic objeví na polštáři  staršího bráchy a pohladí ho po tváři. Buďte připraven zacpat si uši. A buďte připraven utíkat. Protože hodně lidí Vás za tohle možná trochu prožene. Ale za tu srandu? Za tu to přeci stojí ??

Tarantuli mohou otestovat 3 maminky.

 
Zažehlovací korálky HAMA

Se žehličkou do ledového království
 
5a157add0581dobrazek.pngPřeneste se do říše věčného ledu, do společnosti sněhuláka Olafa a krásné princezny Elsy. Na cestu se vyzbrojte žehličkou a dávkou šikovnosti. Předlohy na motivy oblíbené pohádky Ledové království Vás navedou, jak vyskládat korálky do tvarů oblíbených hrdinů. Pak už stačí přiložit zažehlovací papír. Rodiče hotevé výrobky zažehlí. A rázem jsou na světě první „ mrazivé“ výtvory. Přívěsky, klíčenky, ozdoby, cokoliv na co si vzpomenete. Naučíte se nejen trpělivosti a jemné práci, ale probudíte v sobě také kreativního ducha. Fantazii se totiž meze nekladou. Odměnou budou krásné originální výrobky, kterými můžete potěšit nejen sebe, ale i známé a kamarády.

Zažehlovací korálky mohou otestovat 3 maminky.

 
5a16d89c06b48obrazek.png
Užijte si zábavu a čas strávený společně se svým dítětem!

Chcete se zapojit do testování do testování? Vyplňte anketu, kterou naleznete ZDE. 

Reklama