Pro maminky:
Sekt Rotkäppchen

Bublinky s výjimečnou chutí, který potěší nejednu ženu. Německá tradiční královna trhu, značka sektů Rotkäppchen, nabízí řadu výrobků: od Sec, Demi Sec a Doux po Rosé či Ruby. A dokonce i šumivé víno bez alkoholu, Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc či Rosé. Rotkäppchen Demi Sec se skvěle hodí právě k cukroví, sladkým pokrmům a dezertům, kterých je ve svátečním čase plná tabule.
Cena je 139,-

Pro tatínky: Limitovaná edice Fleret – Meruňkovice 18

Za každou lahví Fleret Meruňkovice 18 z limitované edice se skrývá příběh. Započal v prosluněných meruňkových sadech, odkud byly vybrány ty nejlepší šťavnaté a voňavé plody odrůd Velkopavlovická, Bergeron a Karola. Jen ty totiž dají nápoji lahodnou, rozplývavou, sladce navinulou chuť a hodí se pro dlouholeté zrání. Každá láhev Meruňkovice 18 nese navíc dotek plnoletosti – zrála plných 18 let, aby získala svoji jemnou chuť i aroma, které vás uchvátí. Existuje pouze 5500 kusů tohoto voňavého pokladu. Tato sběratelská rarita se hodí se pro výjimečné příležitosti.
Cena půllitrové lahve je 3500,-

Pro dědečka: Rychlovarná konvice

MORA KP 170 B disponuje vyjímatelným filtrem vodního kamene, takže si nápoje vychutnáte v top kvalitě bez nežádoucích vápenných usazenin. MORA myslí i na bezpečnost, proto tato konvice disponuje ochranou před zapnutím bez vody. Zapnutí vám jasně signalizuje červené podsvícení spínače. S objemem 1,7 litru připravíte dostatek vody pro čtyřčlennou rodinu. Pokud budete, ale potřebovat menší množství ukazatel hladiny vody vám s tím pomůže. Jakmile je voda na bodu varu konvice se automaticky vypne a víko snadno otevřete tlačítkem. Jistě oceníte i její 360° otočnou základnu, díky níž je možné s konvicí snadno manipulovat.
Cena je 790,-

Pro babičku: Kuchyňský robot

Gorenje MMC1000W spolehlivě nahradí několik přístrojů najednou. Zvládne hnětení těsta, šlehání krémů a pomazánek, mixování, výrobu klobás – míchat a mlít maso, krájet, strouhat, odšťavňovat, nebo výrobu těstovin rozličných druhů. Ušetří tak spoustu času při mytí nádobí, ale i místo v kuchyni. To vše díky široké škále příslušenství. Účinný AC motor zajišťuje výkon o síle 1000 W. Soft start s plynulým náběhem si se zpracováním surovin poradí při velmi tichém provozu. Na výběr máte ze 6 rychlostí a samozřejmostí je jednoduché čištění a možnost mytí v myčce. Automatická regulace otáček zajistí požadované propojení směsí a s 3D mixováním dosáhnete důkladného smísení ingrediencí. Vakuové nožičky dodají přístroji výbornou stabilitu. Kuchyňský robot Gorenje MMC1000W dbá na bezpečnost, o kterou se postará ochrana proti přehřátí, bezpečnostní spínač, zámek motoru, ochrana před automatickým obnovením provozu a ochranné kryty. Dostatečně velká nerezová nádoba o objemu 4,5 litru je doplněna praktickými rukojeťmi pro snadné přenášení. Víko nádoby s otvorem umožňuje snadné přidávání surovin v průběhu míchání. Vaše vaření se tak stane příjemným požitkem pro celou rodinu.
Cena je 4 999,-

Reklama