Vánoce se kvapem blíží a vy přemýšlíte nad tím, čím potěšíte svoje děti pod vánočním stromečkem. Doba nakupování a velkých příprav na vánoční svátky se rychle blíží. Pokud máte děti, není co řešit! Jistě nebude chybět pod rozzářeným stromečkem nějaká hračka. Jenže jak vybrat tu správnou? Nabídka trhu je neuvěřitelně široká a zorientovat se bývá pro rodiče kolikrát oříšek. Dobrým tipem jsou hračky a dárky, které najdete v obchodech společnosti SPARKYS. Sparkys vánoční katalog obsahuje kvalitní a prověřené hračky vhodné pro ta nejmenší miminka až po nejrůznější „vychytávky“ pro všechny náctileté i dospělé.

Adopční zvířátka potěší všechny holky i kluky, kteří mají rádi plyšovou společnost. Na internetových stránkách www.keeltoys.com si vlastník zvířátka může zdarma zaregistrovat své nově adoptované zvířátko a získat zdarma certifikát o adopci. Pro vyznavače sportu naleznete v katalogu  nejen brusle a sněžné nafukovací kruhy, ale i sportovní stolní hry Stiga O2 Extraliga nebo Shoot Game Petr Čech. Dlouhé zimní večery zaručeně zpříjemní vedle klasických společenských her jako jsou Monopoly a Activity hry které se na trhu objevují nově a hledají si své první příznivce – Pentago, Poštovní kurýr nebo Kámen – Zbraně – Papír.  

 

Hitem katalogu je nový domácí mazlíček Pleo, jež je první robotickou formou života, je zcela samostatný a naprosto unikátní. Jeho srdcem je operační systém Life Form OS, díky němuž Pleo prozkoumává své okolí bez jakékoli pomoci svého majitele, reaguje na podněty a vyjadřuje emoce založené na svých životních zkušenostech. Každý Pleo je jiný, každý má svoji osobnost! Jako tip na dárek pro ty nejnáročnější zákazníky lze uvést Robota Spykee WiFi Spy, který je první špionážní robot ovládáný přes síť WiFi!

 

Spykee se pohybuje, vidí, slyší, přehrává MP3, umí fotografovat nebo nahrávat video. Lze ho ovládat lokálně přes WiFi kartu nebo přes internet z kteréhokoli místa na světě. Spykee může sloužit i jako VoIP telefon, webová kamera nebo ho lze pomocí Spykee ovládacího software naprogramovat jako hlídacího robota, který je schopen zachytit pohyb, aktivovat alarm nebo odeslat fotografii prostřednictvím internetu na e-mailovou adresu.Stavebnice umožnuje postavit 3 různé podoby: robot Spykee, lunární vozidlo nebo škorpióna. V katalogu též naleznete spoustu tipů na drobný dárek pro své kamarády a blízké.

 

Pro snadnější výběr i nákup stačí kliknout na www.sparkys.cz, kde si můžete dárky rovnou i výhodně objednat, nebo využijte nabídky a objednejte si Sparkys Katalog zdarma pro výběr hraček a dárků z pohodlí svého domova na internetových stránkách www.sparkys.cz.

 

Zaujala-li vás hračka či dárek ze současného Sparkys katalogu, zapojte se do naší Velké soutěže o ceny a získejte jeden z pěti dárkových certifikátů v hodnotě 500 Kč. Dárkový certifikát můžete poté uplatnit v jakékoli z kamenných prodejen společnosti Sparkys.

 

Využijte registrace do věrnostního programu – Sparkys klubu, sbírejte body a získejte slevy, speciální nabídky a spoustu zábavy. Do vaší poštovní schránky vám bude zdarma zasílán aktuální SPARKYS katalog hraček a dárků, ve kterém vás jako věrného zákazníka bude čekat spousta výhod a to nejenom od společnosti Sparkys. Pokud jste si nevybrali ze současné nabídky, ale přesto se chcete stát členem Sparkys Klubu, zaregistrujte se na www.sparkys.cz.

Reklama