Jste právě v centru Prahy a chystáte se na nákupy? Rozhodně si nenechte ujít novou podobu Obchodního domu Kotva na Náměstí Republiky (Metro B, tramvaj 5,8,14). Čerstvě zrekonstruované prostory 1. a 3. patra ve stylu zasněžené romance evokuje módní butiky světových jmen. Záplava světla a otevřený prostor jakoby bez konce vás přenese mimo čas a prostor, takže snadno propadnete nakupovací mánii.

Z módních značek zde najdete prodejny Blažek, Steilmann, Puntanela Fashion, Best in, Mura, Jaguár, Luggi, Pietro Filipi a luxusní obuv značky Ara Shoes či LLOYD Shoes. Pokud chcete nějaký netradiční a velmi osobní dárek, pak určitě zajděte do rytectví a nechejte pro vaše blízké vytvořit unikátní dárek nebo vyberte nějaký skvost v klenotnictví. No a pak stačí vše nechat krásně zabalit profesionály v balící službě a skočit do vinotéky nebo delikates pro něco dobrého.

Nákupy se mohou proměnit v příjemný den pro celou rodinu. Vy si skočíte na manikúru či ke kadeřníkovi, manžel zatím s dětmi navštíví obří obchod s hračkami nebo nový dětský koutek se speciální dětskou kavárnou ve 3. patře a pak společně zajdete na chutný oběd do restaurace. Jak volný čas využijete, záleží jen na vás!

Zajímavá akce pro vaše děti je:

KOTVOU CHODÍ MIKULÁŠ:  5. 12. bude mezi 14. a 19. hodinou na všechny děti čekat Mikuláš, anděl a čert se sladkým dárkem! Chyťe si svůj dárek!

VYCHYTANÉ VÁNOCE: od 10.–14. 12.2008 mezi 9.–21. hodinou si můžete na prostranství před KOTVOU  chytit  jeden z 1500 dárků nebo jednu z šesti hlavních cen. Nechte se na 20 sekund zavřít do průhledné kostky, kde budou poletovat speciální papírové peníze OD Kotva tzv. „KOTVÁKY“ a podle výsledného počtu nachytaných Kotváku si směníte peníze za dárky.

Při troše štěstí si můžete chytit hlavní cenu, kterou jsou dárkové certifikáty na nákup zboží v hodnotě 5000,00 Kč darované prodejci obchodního domu. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo nakoupí v OD Kotva nad 500,00 Kč a vyplní soutěžní kupon. Vychytanými vánočními tipy na dárky či módu se můžete inspirovat na webových stránkách www.od-kotva.cz nebo  přímo v obchodním domě v letáku Kotva News. Tím samozřejmě vánoční nabídka nekončí, Kotva myslí i na Vás, co nakupují na poslední chvíli, otevřeno je až do 24. 12. včetně!

V KOTVĚ najdete více než 100 obchodů, otevřeno je 7 dní v týdnu: po–pá  9.00–20.00, so 10.00–19.00, ne 10.00–8.00. Řidiči a mimopražští velmi ocení  nonstop podzemního parkoviště pro 360 aut, odkud vyjedete přímo do obchodní části. Seznam nájemců a další podrobnosti najdete na www.kotva-od.cz

Reklama