Známe to všichni. Koupíme si krásné bílé tričko, ze kterého se pomalu, ale jistě stává šedé. Rozhodneme se v něm ochutnat čerstvé ovoce, zmrzlinu nebo si jen sedneme na trávník – a problém je na světě. Dřív by byl osud trika zpečetěn, maximálně byste se s ním mohli projít doma nebo ho rozstříhat a vytírat s ním podlahu. Odteď je však všechno jinak. S novým přípravkem od Vanishe z bílého oblečení nejen odstraníte i týden zaschlé skvrny za 30 vteřin, ale také ho vybělíte až o tři odstíny.

df

Bílá barva je symbolem nových začátků, čistoty a hledání rovnováhy. Je snadno kombinovatelná a hodí se k ní nespočet doplňků. Bílá ve vašem šatníku prostě rozhodně nesmí chybět. Na mnoho z nás však také při koupi bílého kusu oblečení bliká varovná kontrolka. Bílá se rychle zašpiní a flíčky se z ní dostávají extrémně těžko. Odteď jdou však obavy stranou. Revoluční Vanish Gold White Powder je prášek, díky němuž po 30 vteřinách od aplikace na skvrnu na vaši nehodu s úlevou zapomenete. A to i v případě starých a zaschlých skvrn, třeba od bláta.

Sbohem, zašedlé oblečení!

Máte vzadu ve skříni zastrčené šedé oblečení, u kterého se pomalu smiřujete s tím, že si ho na sebe už nikdy nebudete moci vzít? Pamatujete, jak kdysi bývalo krásně bílé? I s tímto problémem si produkty z řady Vanish White poradí. Na výběr máte jak z prášku, tak tekutého odstraňovače skvrn, které z vašeho oblečení udělají opět zářivé kousky. Jako byste si je koupili právě včera. Bělicí efekt s vylepšeným složením totiž zesvětlí oblečení až o tři odstíny.

Zkušenosti lifestylových blogerek

Pro Kateřinu Pifflovou a Karolínu Šramlovou z blogu With Love bílá představuje barvu, která nikdy nevyjde z módy. Vnímají ji jako čistou a krásnou barvu. „Když ji spojíte s úsměvem, nešlápnete vedle. V létě se pro nás, módní blogerky, stává základní barvou ve skříni. Univerzální, bělostná a fotogenická je jen jedna barva - bílá. Samozřejmě se za ní ale skrývá několik nástrah - jídlo, pití a špína. Pro takovou chvíli máme dlouhodobé řešení, kterým je Vanish. Jakmile si totiž oblíbíme nějaký kousek, „musíme“ ho nosit pořád,” popisují své zkušenosti blogerky.

Další nespornou výhodou, o které blogerky často mluví, je kombinace bílé s čímkoli. „Bílý top a tenisky nebo sandály jsou zkrátka superstars pro společenské akce i běžný život. To ostatně dokazují i naše Instargamy a blog,” říkají blogerky. Káti Instagram je zahalen pouze do dvou barev, a to bílé a černé, zato Karolína bílou často kombinuje i s jinými barvami. „Můžeme tedy směle říci, že je naší nejoblíbenější barvou. A jsme rády, že jsme našly adekvátní péči pro zachování jejího bělostného vzhledu.”

f

A jak se skvrnami bojují české a slovenské ženy?

Koho jiného bychom se měli zeptat, jaké skvrny jsou nejhorší, než právě žen, které se o čistotu prádla starají? Podle průzkumu, který jsme realizovali v součinnosti s obchodními řetězci C&A a ženským portálem žena-in.cz a kterého se účastnilo více než 1300 respondentek, to vypadá, že hospodyňky nejčastěji bojují se zaschlými skvrnami od bláta, krve a mastnoty. Výjimkou také nebyly odpovědi jako make-up, lak na nehty nebo ovoce. Zajímali jsme se i o to, jak často ženy vlastně perou.

Průzkum ukázal, že každá pátá z dotazovaných žen pere více než pětkrát týdně, nejčastější odpověď však byla jednou až dvakrát týdně. Pětkrát a vícekrát perou hlavně zadané ženy, které žijí s partnerem. Tolikrát pere 40 % dotazovaných. Každá druhá pak při praní používá gely, na druhém místě tablety a nejméně využívané jsou podle průzkumu prášky. Speciální přípravek na odstraňování skvrn používají dvě třetiny žen, nejčastěji formou přidání přípravku k pracímu prostředku. Nejvíce bojujeme se skvrnami od mastnoty, ovoce, trávy nebo krve. A ty nejzajímavější skvrny? Koňský trus či olej z motorové pily.

Náš průzkum probíhal i na Slovensku, kde se ho zúčastnilo více než 150 žen. A přiznejme si to na rovinu, většina odpovědí byla velmi podobná těm českým. A co jsme se dozvěděli? Slovenské ženy nejčastěji perou jednou až dvakrát týdně a více než polovina z nich využívá při praní gel. Hned vedle gelu pak Slovenky, stejně jako Češky, nejčastěji při praní sáhnou po tabletách. Přes 60 % Slovenek u prádla se skvrnami používá speciální přípravky – odpověď „ne“ byla u této otázky v obou zemích opravdu minoritní. Pro Češky i Slovenky také platí, že intenzita praní roste s počtem dospělých i dětí v domácnosti. A co se týče boje s fleky, tam vyhrává mastnota a ovoce. Nejzajímavější odpovědí v oblasti skvrn byly ty od antuky či bílého jogurtu.

Tipy a triky, jak na skvrny

Vanish White spolehlivě odstraní skvrny od ovoce, bahna, trávy, make-upu, kečupu, čokolády nebo třeba od krve. Konkrétní tipy a triky, jak si poradit s různými druhy skvrn, najdete na stránce www.vanishinfo.cz/jak-na-skvrny.

 Produkty:

 Nejlepší produkt na odstranění skvrn z bílého oblečení. Vanish Gold na bílé prádlo zesvětlí zašedlé prádlo až o tři odstíny a je tak silný, že odstraní i týden zaschlé skvrny za pouhých 30 vteřin.

 g

Reklama