Chcete-li mít bílé prádlo skutečně bílé, vyzkoušejte Vanish Oxi Action Bílý, který přichází s vylepšeným složením pro ještě účinnější odstranění skvrn a bělejší prádlo, a to již během jednoho praní.

Ohromující bílé léto

Vanish Oxi Action BílýŽhavým trendem tohoto léta je bílá barva, která se objevila snad na všech přehlídkových molech světoznámých módních značek pro jaro/léto 2011. Absolutně chic budete v kombinaci bílé s veselými výraznými barvami. Bílý šatník vám doslova prozáří ohromující bělostí Vanish Oxi Action Bílý, který odstraní skvrny a šedý nádech promění v zářivě bílou již během jednoho praní.

Vanish Oxi Action Bílý

Vanish Oxi Action Bílý (tekutá i prášková forma) odstraní během jednoho praní nejen jasně viditelné skvrny, či ty nepatrné, které lze snadno přehlédnout před praním, ale také silně mastné skvrny. Zároveň obsahuje kyslíkové bělící činidlo, které zaručuje nejen ohromující bělost bílého prádla i po více praních, ale také navrátí bělost i zašedlému oblečení.

O 100% více aktivního kyslíku

Vanish Oxi Action BílýVanish Oxi Action Bílý obsahuje o 100% více aktivního kyslíku než samotný prací prášek. Kyslík se zaktivuje během praní a uvolněný pronikne hluboko do textilu, kde odstraní skvrny během jednoho praní. Dochází k efektivnějšímu odstranění skvrn než při použití samotného pracího prášku, a díky nepřítomnosti chlóru i k šetrnějšímu přístupu k prádlu.

Jak na skvrny a ohromující bělost

Pro zlepšení vzhledu bílého prádla a odstranění běžných skvrn stačí přidat Vanish ke každému praní. Na zaschlé či jinak odolnější skvrny aplikujte tekutý či práškový Vanish přímo na znečištěné místo, nechte několik minut působit a ihned vyperte či řádně vymáchejte. Dokonalý výsledek při odstranění zvláště odolných skvrn zajistí namáčení prádla s následným vypráním.

A kde je Vanish k dostání?

Díky výraznému bílému či růžovému balení je Vanish nepřehlédnutelný. V běžné obchodní síti je k dostání v tekuté či práškové formě za doporučenou cenu již od 99 Kč za litrové/ 240 g balení.