Vanilková zmrzlina, kdo z nás ji neochutnal. I když patří mezi nejběžnější chuti, zároveň boduje ve své oblíbenosti. Milovníci vanilkové zmrzliny mají své zastání po celém světě. A vanilková zmrzlina, plná lahodné chuti, nesmí chybět ani v nabídce prémiové značky Carte d'Or. Její tajemství je ukryté v pečlivě vybraných ingrediencích.

U varianty Carte d'Or Vanilka je hlavní ingrediencí vanilka z Madagaskaru. Díky kvalitnímu složení a unikátní chuti zažijete jedinečný gurmánský zážitek, o který je nejlepší se podělit s lidmi, které máte rádi.

Carte Dor

Proč ochutnat zmrzlinu Carte d'Or?

V životě existují okamžiky, které by si lidé přáli ve své paměti uchovat v co nejčistší podobě - narození dítěte, krásný den strávený s milovanou osobou, výlet s přáteli. „Opravdové okamžiky" jsou takové, kdy nás zaplaví pocit štěstí vždy, když nám je něco připomene - vůně, barva nebo chuť.

Kvalitní zmrzlina zahrnuje všechny esence probouzející naše vzpomínky – krásně voní, barva je plná, totožná s barvou ingrediencí, ze kterých je vytvořena, a má výbornou plnou chuť. Tajemství Carte d'Or odhalíte v okamžiku, kdy vložíte do úst první sousto – autentičnost, kreativita a vášeň jsou těmi nejkvalitnějšími ingrediencemi ve zmrzlině Carte d'Or, které Vám zpříjemní „opravdové okamžiky" vašeho života.

Zajímavý recept, kde můžete použít zmrzlinu Carte d'Or Vanilka a pochutnat si:

Vanilkový koktejl s vaječným koňakem

Suroviny:

  • Carte Dor200 ml mléka
  • 2 porce Carte d'Or vanilka
  • 2–3 cl vaječného likéru
  • 1 lžička vanilkového cukru
  • kakao na ozdobení
  • plátky mandlí na ozdobení
  • čokoládová poleva na ozdobení

Příprava:

V mixéru rozmixujeme mléko s cukrem a vaječným likérem. Přidáme 2 porce vanilkové zmrzliny a 30–60 vteřin mixujeme. Sklenici ozdobíme čokoládovou polevou a nalijeme umixovaný shake. Koktejl posypeme plátky mandlí a kakaem. Podáváme s brčkem.