Rychlé osvěžení ve sprše

5cef9f9268dcbobrazek.pngMinamimosa - sprchový olej
169 Kč/ks

V roce 2001 bylo Minamisoma, malé město prefektury Fukušima v severním Japonsku zasaženo zemětřesením Tohoku. V místě, kde byla jejich zničená úroda rýže, začali pěstovat řepku. Rostliny řepky odstraňují z půdy cesium a z jejich semen se pak produkuje olej, krerý není radioaktivní a jeho použití je zcela bezpečné. Řepkový olej z Fukušimy jsme přidali do tohoto sprchového oleje, aby byla vaše pokožka hebká a hydratovaná. Šťáva z plodů yuzu a silice
z bergamotu a kadidla dodávají hřejivou, slunečně citrusovou vůni, zatímco prášek kinako, mouka vyrobená z pražených sójových bobů, zanechá pokožku sladce provoněnou. Sprchový olej, který můžete použít na mytí místo sprchového gelu, poskytuje jemnou očistu, ideální pro citlivější pokožku.

5cef9faf6d5a7obrazek.pngBongo - sprchové želé
369 Kč/ks

Hydratující kokosové mléko a očistná šťáva z čerstvého manga se spojily, aby vaši sprchu proměnily v povznášející tropické potěšení. Rozparaďte třaslavé bongo a užijte si s heboučkým zvláčňujícím želé nekonečně slunečné ovocné osvěžení. Šťávu z čerstvého manga vymačkáváme přímo v manufaktuře Lush v anglickém Poole. Co je čerstvé, to je dobré!

Zábavná relaxace ve vaně

5cef9fdb3924eobrazek.png’Cream - Bath Oil
99 Kč/ks

Když vás přepadne strach a váš vnitřní hlas křičí o pomoc, ponořte se do uklidňujícího višněmi a marcipánem provoněného koktejlu, ve kterém se vaše obavy rozplynou. Tajuplné odstíny fialové snoubící se se stříbrným třpytem se kolem vás roztančí, zatímco si budete moci vychutnávat kombinaci zvláčňujícího kakaového másla s aromaterapeutickou směsí konejšivé benzoové pryskyřice, smyslné silice z ylang ylang a sladkého mandlového esenciálního oleje.

5cef9fecb9a68obrazek.pngImp-atient - koupelový olej
99 Kč/ks

Když máte nezbednou náladu, jste protivní a nevíte coby, zažeňte smutky i roupy uklidňující lázní s koupelovým olejem z kakaového másla. Růžová absolue oživí váš smysl pro rovnováhu a silice z růžového pepře vám vyžene z hlavy negativní přístup a vrátí vás nohama na zem. Očistná silice
z cistu ladanonosného dodává nádech medové vůně, osladí vaši mysl a očistí pokožku. Až se růžová kulička ve vaší vaně rozpustí, rozplynou se i vaše chmury a z koupelny pak vykročíte s emocemi pod kontrolou a připraveni čelit novému dni.

Více na LUSH.CZ
5cef9ffb85542obrazek.png

Reklama