era

S koncem léta se vracíme zpět do reality všedního dne. Toto nelehké období bývá často doprovázeno stresem, vyčerpáním či nachlazením. Kombinace všech těchto faktorů může být spouštěcím mechanismem pro vznik oparu. My, kteří „herpes simplex“ důvěrně známe, víme, že nejlepší je začít s léčbou co nejdříve. Nezbytností naší kabelky by se pro tyto případy měl stát lék Erazaban. Jediný přípravek, který nás spolehlivě zbaví tohoto nepříjemného trápení už od samého počátku.

Svědí Vás či pálí pokožka na rtu? Zjišťujete v zrcátku, že se Vám začíná dělat opar, a nevíte si rady? Pak je nejvyšší čas použít právě Erazaban. Ten velmi rychle pomůže od nepříjemných symptomů. Díky své unikátní složce, „docosanol“ - nasycenému uhlíkatému alifatickému alkoholu, začne účinně působit ihned po prvním použití. Praktické 2g balení můžete mít po ruce, kdykoli potřebujete. Najde si místo nejen v dámské kabelce či v tašce na notebook, ale i ve školním batohu. A můžete se na něj spolehnout.

Způsob aplikace je velmi jednoduchý a rychlý. Nanáší se v tenké vrstvě na postižené místo, ideálně 5x denně. Preparát začne účinkovat okamžitě po prvním použití. Platí zde pravidlo: „Čím dříve, tím lépe“, tedy čím dříve na postižené místo použijeme Erazaban, tím se účinnost léčby zvyšuje. „Erazaban jako jediný lék na trhu obsahuje účinnou látku docosanol, který působí tak, že „chrání“ zdravou buňku před průnikem viru. Tím se liší od ostatních účinných látek,“ říká MUDr. Petr Kalábek, praktický lékař pro dospělé. Erazaban, jediné správné řešení pro Vaše trápení!

Více informací najdete na www.erazaban.cz

ERAZABAN 10% krém je volně prodejný lék, který pomáhá při léčbě oparu (herpes simplex). Jeho účinné látky pronikají do kůže, a chrání tak zdravé buňky před napadením oparovým virem. Účinné látky: Docosanolum 100 mg v 1 g krému. Pomocné látky: sacharoso-stearát, lehký tekutý parafín, propylenglykol, benzylalkohol, voda čištěná.

Cena 2g balení se v běžné síti lékárně pohybuje od 150 do 160 Kč.

Reklama