Boj českých modelek o získání sympatií hokejistů klubu Lev Praha nabírá na otáčkách. Jako by nestačil souboj mezi Miss ČR 2009 Anetou Vignerovou a Českou Miss World 2012 Lindou Bartošovou. Na zteč vyrazila i vicemiss z roku 2005 Michaela Štoudková, která je již měsíc single.

Ta na sebe strhávala pozornost, když za hlasitého fandění projížděla autem pražskými ulicemi vykloněná z okénka.

 ffff

  „Já jsem zaručeně ta největší fanynka a ano přiznávám, ráda bych i vyhrála večeři s hráčem, třeba během ní mezi námi něco přeskočí,“ komentovala s nadsázkou věčně usměvavá, ovšem v tuhle chvíli nezadaná kráska Štoudková. Jak jsme zjistili, na Kontinentální hokejovou ligu Michaela nejen kouká v televizi, ale neváhá ani vyrazit s kamarádkami na stadion.

d

Jenže dvě sexy modelky se už do soutěže přihlásily, konkrétně Aneta Vignerová a Linda Bartošová. Ty se rozhodly změřit s novou konkurentkou síly.
„Sešly jsme se s holkama tady na stadionu a předvedeme pořádné fandění při playoff. Ať sami hráči a veřejnost na stránce www.facebook.com/TelevizeSportTV rozhodnou, která z nás je nejlepší a zaslouží si vyhrát,“ vyzývá fanoušky sebevědomá Aneta Vignerová.

tisková zpráva

 

 

 

Reklama